Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, hányszor gondoltok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hányszor gondoltok a párotokkal való szexre?

Figyelt kérdés

Tehát hogy nem csak úgy a szex jut eszetekbe, hanem ő is benne van, esetleg azt képzelitek el, vagy emlékeztek vissza, hogy vele miket csináltok.

A barátom azt mondja, hogy az ő fantáziájában mindig egy “azonosíthatatlan” fantom nő van. Veletek is ez van?😅 21L



júl. 2. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor, és vegyes. Előfordul ilyen is, és konkrét dolgok is, konkrét személyekkel.
júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ma már vele nem, csak mással.
júl. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes vagyok a másikba, akkor csak vele fantáziálok. De eddig összesen csak egyszer voltam csak szerelmes, így a többi esetben mindig másokról fantáziálok. Nem jó, de sajnos ez van.
júl. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az az igazság, hogy az esetek döntő többségében mindig máról fantáziálnak a fiúk. A legelején még lehet ez kiegyenlített dolog is, de aztán már nem rólad fog. Ez van. :)
júl. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az idők során volt nagyon csinos barátnőm, aki minden kívánságomat örömmel teljesítette az ágyban és ennek ellenére, amikor fantázálásra került a sor egy csomó más nőre is gondoltam, akik ránézésre nem olyan szinten voltak mint az akkori párom.
júl. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán 2x volt eddig olyan hogy arról fantáziáltam akivel együtt voltam. Többségében mindig másokról. Lepontozhatjátok, meg fejemhez vághatjátok a társfüggő jelzőt de az élet nem habostorta az az igazság. Vagy beéred azzal aki van, vagy egyedül maradsz. És nem, nem te válogatsz, hanem a nők. Vagy szerencséd van vagy nem.
júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
Felmérések szerint a férfiaknak átlag 17 mp-enként jut eszébe a szex.
júl. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Márpedig állítólag inkább a nők akik szeretnek egy vadidegennel való szexről fantáziálni. Persze itt nőkről és férfiakról van szó nem lányokról és fiúkról.
júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!