Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! Hogyan érintene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Hogyan érintene ez titeket/mit tennétek, ha a szexpartneretek azt írná nektek hogy "ürítenék :)". Szóba állnátok/ találkoznátok vele ezután?

Figyelt kérdés
Írta,hogy találkozhatnánk. Válaszoltam,hogy most nem, mert megvan a menzeszem. Ezután jött ez a csodás megnyilvánulás. Oke, ez csak szex köztünk. Viccnek szánta, de én ezt megalázónak érzem. Úgy érzem itt fejeztem be. Mehet szépen üríteni, ahova akar.
júl. 1. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég nagy alpáriságra vall...
júl. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem lenne folytatása a dolognak, hiszen láthatóan semmibe se vesz.
júl. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Ez semennyire nem poén. Alpári. Mi a tornászunk szót használjuk.
júl. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem volt egy ilyen kapcsolatom, ahol viccből írogattuk ezt egymásnak
júl. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat csak üritesre hasznal latod
júl. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked kellett ilyen csavo
júl. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Eleve távol áll tőlem a szexkapcsolat koncepciója, de ha mégis beleképzelem magam ebbe a helyzetbe, biztos válasz nélkül hagynám, és szó nélkül, magyarázat nélkül megszakítanék vele minden kapcsolat.


Nagyon nehéz elképzelnem, hogy van olyan nő, akinek olyan szinten nincsen önbecsülése és önérzete, hogy egy ilyen után ne kukázza ezt a gyökeret, és még hagyja bemagyarázni magának, hogy ez vicces.


Ehhez szerintem már nem is a béka feneke alatti önbecsülés kéne, hanem olyan mélyen lévő, ahová a vakond is csak bányászcsákánnyal jutna le.


"én ezt megalázónak érzem."


Jó érzed. Ne hagyd megkérdőjelezni az érzéseidet és a józan eszedet.

júl. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem jönne üríteni mivel nem egy állat vagyok
júl. 2. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Biztos hogy nem lenne köztünk a továbbiakban semmi. De aki így nyílvánul meg, azt nem tudom elképzelni hogy korábban nem lett volna ugyan ilyen primitív.
júl. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
#7es ha pedig tudnád hány ilyen nő van, akinek nincs önbecsülése és suttyó férfiakkal lefeküdnek és együtt vannak.
júl. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!