Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rossz ötlet a társkeresős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet a társkeresős platformokon a bemutatkozásba azt irni hogy, "bárhol, bármikor, bárhogy szétbszlak"?

Figyelt kérdés
Alapvetően nagyon szelid kinézetem van és a bemutatkozásomba is csak olyanokat tudok irni, amikből az jön le, hogy jókisfiú vagyok. Ezzel szeretném egyensúlyozni ezt a kisugárzást, hogy ne gondolja egy nő sem, hogy ágyban reszelős, töcskölös balfsz vagyok. Nyilván ez eléggé alpári szöveg, de nem jut eszembe jobb, várom a tippeket ha esetleg van!

tegnapelőtt 21:47
A kérdező szavazást indított:
Jó ötlet
Semleges
Rossz ötlet
28 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
ordenáré ri bancbasznád
tegnapelőtt 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Antiszociális lény ***** válasza:
100%
Szerintem egy ilyen beumatkozás után egy értelmes nő sem fog veled szóba állíni. Ez nagyon közöséges.
tegnapelőtt 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szextárskeresőnél még oké, de egy választékosabb társkeresőnél már hátrány lehet.
tegnapelőtt 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg nem érsz majd el rosszabb eredményt, mint nélküle.
tegnapelőtt 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ahh, de akkor mondjatok már valami jobbat, ami ellensúlyozza a cuki kinézetem és a túl értelmes és érzelmes bemutatkozásom. :D Azt én is tudom, hogy ez nem jó. Esetleg a "ha akarod felraklak a falra is"? :D
tegnapelőtt 21:56
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
11 éve vagyok együtt a feleségemmel, de volt előtte jópár csajom. Sosem volt szükségem hülye dumákra, amikor összejött magabiztos voltam, és volt jó humor, és jó csajok összejöttek pedig nem vagyok az a hűde Adonisz
tegnapelőtt 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Az lenne a legrosszabb ha betanulnál 4-5 mondatot, mert ha ezeket elsütnéd, aztán mi lenne.

Megkukulnál és a lehető legszarabbul éreznétek magatokat.

tegnapelőtt 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Nincs szükséged ilyen ocsmány közönséges dumára. Értelmes nő, aki komolyat keres, nem fog erre ugrani sőt... Messzire elkerül. Ha odajutsz vele az ágyba akkor meg úgyis megmutathatod mit tudsz.

És Ezt amúgy ki mondta neked hogy nem vonzó az érzelmes értelmes bemutatkozás? 😄

tegnapelőtt 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8/8: Alapvetően pont nagyon nem vagyok cuki, határozott vagyok, domináns, szexben ez pedig hatványozottan igaz. Ezért nagyon nem ideális a jelenlegi helyzet, mert nem igazán találkozok a célközönségemmel, rendre prűd, szexuálisan eléggé visszafogott nőket vonzok be.

Szóval nem megjátszani akarom magam, sőt, ellenkezőleg, jobban átakarom adni a valódi személyiségem, csak ezt az ilyen felületeken elég nehéz kulturáltan megtenni, nem is nagyon szokás, de ez igy nem jó, hogy olyan nőkkel ismerkedem akik a cukiságra, a lanyha, érzelgős szexre vágynak elsősorban.

tegnapelőtt 22:46
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
En anno valami bdsm-re utalo dolgot irtam ki, es mindenki (aki hasonlo erdeklodesu) levagta a jelenteset.
tegnapelőtt 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!