Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, hogy a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a férfi szinte abban elégül ki, hogy szanaszét ujjazza a nőt?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Aha, el nem megyek de nagyon imádom nézni közben a csajt.

De hát ki nem?

tegnapelőtt 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan
tegnapelőtt 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Ujjazni jó, de akinek fel is áll és nem töketlen az biz' dugni, sz.patni is szeret.
tegnapelőtt 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért elmenni nem.
tegnapelőtt 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Férfiként számomra az ilyesmi teljesen kielégítő. Nagyon jó érzés lányhoz hozzáérni. Nem feltétlen kell több egy jó kis pettingnél.
tegnapelőtt 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
persze. ha nyalógépek válaszára vagy kíváncsi, a legjobb helyen vagy. itt a legtöbben bármi pénzt megadnának érte, hogy végre egy nő puncijához nyúlhassanak. nem hogy még olyan luxus elvárások, hogy bedughassák...
tegnapelőtt 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

6. Unalmas ugyanaz a lemez, amit itt szajkóztok. Újat nem tudsz kitalálni? Az általánosítás az megy. Ne magadból indulj ki! Ha csak bedugni akarod, nem jelenti, azt hogy más is csak ilyen! Itt az oldalon általánosító ugyanazt a választ toló utalomgépek válasza a jellemző sajnos.

Igen, nekem az érintés fontosabb, mint a szex! De éljenek az általánosítógépek!

tegnapelőtt 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Ja, és hatoska, én már nyúltam nő puncijához, képzeld el. Bár neked valami hatalmas örömöt jelent azt gondolni, hogy nem. Te az általánosítástól élvezel el.
tegnapelőtt 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ja, és hatoska, én már nyúltam nő puncijához, képzeld el."

ja, valamikor a tévé feltalálása előtt.

nyugodtan kiírhatjátok a homlotokra, hogy bármilyen kiskutyába, lábtörlőbe lementek cserébe azért, ha egy nő végre valahára leveszi nektek a bugyiját

tegnapelőtt 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!