Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan húsfarkú, hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan húsfarkú, hetero srác, aki fél, hogy a zuhanyzóban megbámulják?

Figyelt kérdés
Vagy akinek ilyen, az büszke rá, és nem zavarja, ha nézik?

jún. 30. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2.
jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én büszke lennék rá.
jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bátyám gúnyneve Cölöp volt egy időben. Sokáig nem értettem. 😆
jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem félek, hozzászoktam már! Had nézzék! Büszke vagyok rá hogy ekkorát adott a sors! :)
jún. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Üdv, kolbász volt a becenevem.


Mindig megbámulnak.

Megszoktam. Hagy nézzék.

Ráadásuk 165 centi magas vagyok csak, így még nagyobbnak hat.

jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen. Mert mindig megkérdezik, hogy mennyi kilója?
jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Már megszoktam
jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%

A nagyobbik fiam ilyen szégyellős egy ideje. Haverjaitól tudom, hogy még előttük is gatyában zuhanyzik. Ha meg családi körben megyünk el strandolni, fürdeni vagy úszni, akkor is utána a zuhanyzóban rá kell szólnom hogy vegye már végre le, mert gatyában nem lehet normálisan letusolni! Nem értettem a srácot sokáig, főleg azért mert 14 évesen már nagyobb fütyköse van, mint a felnőtt férfiak nagy részének! Szerencsére nem az én kis vérpéniszemet örökölte. Ahelyett hogy büszke lenne rá, fél letolni a gatyát a fiúk/férfiak előtt. Tőlem nem ezt tanulta pedig! A kisebbik fiam abszolút nem szégyenlősködik 8 éves létére. Csak ez a nagy szamár! Kisebb korában még ő sem volt ilyen, 12-13 évesen kezdte sokszor még előttem is takargatni. Először arra gondoltam hátha vmi.eü-i oka van, de rendszeresen hátrahuzatom vele a fitymáját, megnézem a heréit, szerencsére semmi gond! Kérdeztem, érte-e bármi szekálás, beszólás, de olyankor röhög hogy dehogyis! Végre a minap kinyögte, hogy egyszerűen csak zavarja, ha látják mások a farkát és irígykednek hogy neki sokkal nagyobb van.

Na ehhez mit szóltok?

jún. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szégyenlős

Edzések után is meztelen tusolok

Azt nem szeretem ha valaki hosszan megbámulja

Lógva 13 cm állva 18cm

tegnapelőtt 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#8

Mekkora neki lógva és állva? Szerinted mekkora lesz? Csajok előtt is szégyelli?

tegnapelőtt 07:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!