Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan húsfarkú, hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan húsfarkú, hetero srác, aki fél, hogy a zuhanyzóban megbámulják?

Figyelt kérdés
Vagy akinek ilyen, az büszke rá, és nem zavarja, ha nézik?

jún. 30. 21:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10


Mostanába kezdik csak érdekelni a lányok. Már észreveszi őket, de még nem volt barátnője. Nem hiszem hogy látta már neki lány.

Nem tudom mekkora neki pontosan, főleg nem erekció közben. Lógva 14-15 centire saccolom. Nem tudom mekkora lesz, valószínűleg mostanra elérte a végleges hosszát, szerintem most már csak vastagodni, férfiasodni fog még.

Csak örülnék apaként ha nem szégyelné, hanem büszke lenne rá inkább! Valószínűleg a nagyapám génjeit örökölhette, emlékszem, neki volt hasonlóan nagy húspénisze a családban. Se apám, se nagybátyám, se én, se öcsém nem vagyunk ilyen szerencsések farokméret ügyileg. Úgyhogy ő viszi a pálmát a családunkban 14 éves létére!

júl. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#11

Ha 14-15 centi lógva, akkor biztos látták már páran, ha csak nadrágon keresztül is :D mennyire vastag neki? 14 évesen nem is csodálom, hogy szégyenlős, szerintem fog ez még változni, főleg ha kap néhány dicséretet a kortársaitól

júl. 1. 09:04
 13/13 anonim ***** válasza:
Engem nem szokott zavarni ha bámulnak
júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!