Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Merre felé induljak el állandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre felé induljak el állandó partnert keresni a szakítás utáni fájdalom terápiás enyhítésére?

Figyelt kérdés

Egyáltalán hol akadhatnék rá hozzám közel élő, nem dohányzó, nem kisebbségi, nem 200 kilós nőre, akivel egymás kizárólagos partnerei lehetnénk heti több alkalommal?

Van esetleg olyan applikáció, amit nem ismerek?

Sosem kerestem szexpartnert...



júl. 1. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Tinder, Badoo, Facebook társkereső.

Személyesen elmenni kocsmázni.

júl. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Nyilván azt csinálsz amit akarsz de szakítás után nem keresnék állandót. Csajozzal, szexeljel, ismerkedjél - használd ki a lehetőséget, éldd ki magad aztán a továbbiakban lesz idő valami hosszútávút keresni. Nem kell egyből bele ugrani valami komolyba, enjoy the szabadság tesom
júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2# Engem az állandó szexuális élet boldogítana. Az alkalmi kapcsolatokkal nem tudok mit kezdeni.
júl. 1. 14:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tartok töle nagyokat fogsz koppanni ha az 1# vagy 2# válaszokból indulsz ki.

Elég vonzónak kell lenned ahhoz hogy így szexhez juthass, bárhogy és bárhol próbálkozol

júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4# A fent említett szentháromságot már próbáltam. Végül is elrettentő élménynek és időpazarlásnak jó volt.
júl. 1. 14:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Akár alkalmi, akár állandó partnert keresel, alaposan fel kell kötni a gatyót egy gyengébb külsejű nő esetén ugyanúgy.

Csak akkor gondolkozhatsz ilyenekben ha az átlagnál is jóval vonzóbb vagy. Máskülönben engedd el!

júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2# persze teljesen értem amúgy. Az a helyzet hogy a tarskereson alacsony értékű csajok vannak általában, élet tapasztalatból beszélve ráadásul nem lehet erőltetni a dolgot. Majd jön az a valaki egy nap teljesen random. Korodtol függ nyilván de kihasználnám a nyári programokat, koncerteket most, ott nagyon kaphatok a csajok és hat, mindenki felszabadul nyáron. Sok sikert!
júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
^^ illetve #3, én voltam a 2es :D
júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az alkalmi vagy szimpla szexkapcsolat a legnehezebb "műfaj". Rövid idő alatt kell a szimpátiát, vonzalmat, bizalmat, vágyat kiépítened.

A netes csajozásra általános szabály akkor fog menni a netről, ha már élőben is jól tudsz! Mindegy mit beszélsz meg előtte, úgyis személyesen dől el minden!

Szóval haver, vannak a netes alkalmazások, meg van az élet - szórakozóhelyek, fesztiválok stb.

júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!