Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek 19cm és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek 19cm és vastag farok az tekintélyt parancsoló méret?

Figyelt kérdés
júl. 1. 13:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
35%
..
júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Kicsi
júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Pff nagyobb nem volt
júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem senkit nem erdekl
júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem van 3000 ilyen kerdes es mar unja mindenki
júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a 196 centiméteres barátom a tekintélyt parancsoló. Hozzá a farka már mellékes.
júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%
Elég szánalmas az az ember akinek ennyi az "eredménye"
júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
Hogy megy a tekintély parancsolás? Egymás mellé állnak a jelöltek, és akinek a legmesszebb ér el, az nyer? 😂
júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem valamennyire hozzátársítják tudatalatt az erős határozott férfias férfihez a nagy péniszt.

Ezt abból gondolom, hogy én sajnos nagyon férfiatlan nyüzöge testű hangú gyerek vagyok, lelkileg sem vagyok túl erős, valahogy olyan b*zisan is szoktam viselkedni, pedig hetero vagyok és mikor meglátják a nagy péniszemet akkor mindig elképedtek eddig és mondták hogy kisebbnek gondolták.

Persze lehet egyszerűen csak arról van szó hogy egy nagy pénisz nyilván mindenkin meglepő :D de én akkor is úgy gondolom hogy esetemben jobban meglepődtek.

És kaptam olyan bókot is hogy milyen férfias a farkam :D

Persze ettől még ugyanolyan kis papucs vagyok/voltam a kapcsolataimban, de sokan az ágyban, én szerintem a méretem miatt, szeretnek alárendelődni, cápázgatják magukat vele meg ilyesmi.

Szóval összességében tudatalatt azért sokan a nagy vastag péniszt a férfias jellemmel kötik össze, de azért ha egy lúzer, önbizalomhiányos papucs vagy, akkor úgy is fognak kezelni az életben, akkor is ha tudják hogy nagy a péniszed, tehát nem egy olyan varázslatos dolog hogy ha előkapod a 19 centis, vastag rombolót akkor elfeledteti a csajjal hogy cincogo hangon dadogva tudtál csak elmondani egy mondatot a multkor :D

júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
37%
Egy hülye aki csak két lábon járó f.sz az inkább szánalmas.
júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!