Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki szeretik a keményebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szeretik a keményebb dolgokat (szadómazó BDSM) azok pszichésen betegek, nincs minden rendben velük?

Figyelt kérdés
jún. 30. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Itt mindenki hülye! Itt? Mindenki...! 😅


Egyébként volt már pár több diplomás csajom, akik kifejezetten gerjedtek a BDSM-re, extra bizarr dolgokra! Amúgy a külvilág felé meg adták a szende jókislányt... 😁

jún. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy mit szeretnek benne. Van ami egyáltalán nem beteges, de sajnos sok olyan idolog is van, ami már igényelné, hogy lássa pszichiáter az illetőt.
jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagy részük igen. Sokan azt hiszik magukról, hogy mindent tudnak, aztán csak a szájuk nagy miközben életveszélyes dolgokat csinálnak. Egyszer kaptam egy privátot, mire válaszoltam, hogy én nem szeretem a légzéskontrollos játékokat. Erre a srác totál kikelt magából, alpári szavakkal elhordott mindennek, hogy márpedig ez alap a BDSM-ben és hogy ő milyen profi. Ha profi lett volna, nem kelt volna ki magából és nem így reagált volna. Áldom a sorsot, hogy ilyen emberekkel nem hozott össze a sors, mert ezek tényleg pszichiátriára valók. Aztán ott vannak a kényszeresek, meg akik olyan dolgokat akarnak, amik maradandó sérülést is okozhatnak. Azok sem normálisak szerintem.

De egy lightos kis feneklés, vagy egy durvább kötözős szex, amit előre egyeztetnek és van menekülőszó, az teljesen normális dolog lehet.

jún. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Igen, de nem diploma meglétének vagy nemlétének a kérdése a mentális egészség.
jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Engem nem az SM, hanem a DS ág izgat főleg, nem tartom magamat betegnek. Ismerek olyan nőket akiket főleg a BD izgat (kötözés, bilincsek stb), őket sem mondanám betegnek. Viszont beszélgettem már olyanokkal neten akiknek semmi fogalmuk és tapasztalatuk nincs a BDSM-ről/el. Akkora hülyeségeket tudnak leírni, hogy égessék ki a méhét, meg hasonló ostobaságok. Sőt van egy csaj akivel néha-néha összefutok, ő úgy adja elő, hogy már kiégették neki, meg bármire vevő stb...a végén kiderült csak fantáziál, csak sajnos nagyon buta mellé.
júl. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Engem nem az SM, hanem a DS ág izgat főleg, nem tartom magamat betegnek. "


A skizofrén sem tartja magát betegnek....

júl. 1. 07:57
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Akik szeretik a durvább filmeket (horror, thriller, exploitation, bizonyos művészfilmek), azok pszichésen betegek?

Akik szeretik a keményebb zenéket (hardtechno, deathmetál), azok pszichésen betegek?

A fűszeres ételekkel mi a helyzet, a csili-kedvelő mexikóiak is mind "pszichésen betegek"?


Ha valaki "a keményebb dolgokat szereti", az szimplán csak annyit jelent, hogy szereti az adott "keményebb dolgokat". Ettől függetlenül lehetnek pszichés/mentális gondjai.

Ahogy a vanillaszex kedvelőinek is.

júl. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%

Hát szerintem valami oka van hogy a fenekelésre , bilincsekre gerjednek az emberek. Pl hogy gyerek korban elfenekelték stb. Ez mondjuk nem orvosi eset de engem érdekelne hogy miért alakul ki.

Én pl szeretem ha a csajnak kicsit fáj de azt meg nem ha látszik hogy rossz neki, szóval nekem a mazo csajok az eseteim. De én nem szoktam durvulni.

Viszont a bdsm terén a nagy többség teljesen fogalmatlan, veszélyes idióta. Én tuti nem bíznam magam ismeretlenekre a csajok helyében.

F

júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nem betegek

júl. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!