Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Általában pszichésen betegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában pszichésen betegek azok akik sokáig vagy örökre szüzek maradnak?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és nem volt barátnőm. És szűz is vagyok. Nagyon félénk vagyok mások előtt, nem tudok barátokat sem szerezni.
2020. nov. 14. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül de eléggé frusztrált lesz tőle az ember... esetedben nem a szüzességed a fő gond hanem az un. szociális kapcsolatok hiánya. Bezárva érzed magad egy börtönbe, amin csak te tudsz segíteni (ha akut probléma akkor meg egy szakemberrel megbeszélve pontosan mi okozz a gondot).
2020. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok 23f
2020. nov. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
Férfiaknál nem ettől függ, hanem a külsőtől. Persze a rengeteg visszautasítás később okozhat pszichés betegséget.
2020. nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egészen biztosan pszichés a gond

20 felett egy egészséges férfi kívánja a szexet


Ha nehezen is ismerkedik, vagy félénk akkor már 20 felett a prosti csak segítene ha kívánja a dolgot, de nincs kivel

2020. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!