Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is felesleges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is felesleges tovább ismerkednem olyan nővel akinek fontos a szex, viszont nekem nagyon pici a méretem és max. 2-3 perc után elmegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos mindent próbáltam már de egyszerűen két három perc után elsülök ha harmadszorra próbálom akkor is. Voltam orvosnál minden krémet kipróbáltam de egyszerűen jön
jún. 30. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Van kezed, szád, fantáziád. Ne a pöcsöd mérete döntse el, hogy ki a partnered.
jún. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. De ki kell tenned magadért.
jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább passzold át nekem a csajt.
jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bárki bármit mond. Csinalhatsz akármit, nyalhatsz egy órát, lehet a nőnek ettől orgazmusa de kielégült aktus nélkül nem lesz! N
jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!