Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes olyan nővel tovább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyan nővel tovább ismerkednem akinek fontos a méter úgy hogy nekem nagyon kicsi?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy nővel, sajnos neki fontos a méret. Sajnos nekem 12 cm és vékony is... bele lehet így szeretni a másikba?
2023. nov. 17. 09:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
nem érdemes nőkkel ismerkedni.
2023. nov. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Melyik politikus nőről van szó??? Donáth, Szentkirályi, Kunhalmi...🤣

Ugyanis a kategória...🤔

2023. nov. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Mert mit mondott hogy pl 16 centi alatt ő nem akar? Látta már a tiéd?
2023. nov. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd dildót veszel neki
2023. nov. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Alapvetően ha neki a nagy kell ami ugye relatív. Neked meg ugye kicsi. Hát én a helyedben ezt nem erőltetnèm mert szerintem sérülni fogsz. Találsz olyat akivel összepasszolsz
2023. nov. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
A 15cm is kevés nemhogy a 12. Mai lányok már csak a nagy fasszal érik be.
2023. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Az ilyen nőt még 18 cmvel is érdemes elkerülni. Akinek az a nyamvadt húscafat a legfontosabb egy férfiben, az keressen valami 22 cm-s, alkar vastagságú barmot, aki véresre szétszaggatja mindkét lyukát, és legyen boldog tőle.


De ezt a szitut én se ertem. Mondta hogy neki csak hány cm-től felel meg?? Vicces lenne egy olyan pasi is hozzá, aki meg "E" kosar alatt nem áll szóba nővel :D

2023. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
7-es nem kell ezen besértődni ha valakinek ez kevés. Annak a nyamvadt húscafatnak központi szerepe van a szexben és marhára nem mindegy a méret. A másik az hogy egy átlag nő egyáltalán nem vágyik 22cm-re de egy 17-18cm nem árt ha van.
2023. nov. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Ha a méter számít akkor nem. 😄

Komolyra fordítva, ha értelmes emberek vagytok, akkor nem ezen fog múlni a dolog. Ismerkedhettek tovább és majd ha szexeltek utána elválik hogy működik-e vagy sem.

2023. nov. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

Alapból offolom az olyan nőket, akik az ismerkedés bármely szakaszában felhozzák a méret kérdést.


És nem azért, mert "kicsi" a farkam, hanem elvből.


Ott megszakad a kapcsolat!


Nálam ez ilyen, szóval neked is ugyan ezt tudom tanácsolni, offold a csajt!

2023. nov. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!