Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélnek el, ha csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el, ha csak a puncit akarom, és nem a nőt körülötte?

Figyelt kérdés
A nők úgy tesznek, mintha főnyeremény lenne az ő csodálatos személyiségük. Pedig...

jún. 30. 13:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
50%
#9 Majd kinövöd, incel.Itt te vagy az, akinek el kell menni dolgozni.
jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
87%
#10 Te vagy egy primitív jószág.Itt írsz egy kérdés alá, ahol a kérdező csak egy pinát lát a nőkben.Hát akkor fizessen.A többi férfi sem különbözik ettől, csak van, amelyik ügyesebben titkolja.Nem azért kell fizetni, mert a nőnek nincs pénze, hanem mert Krisztus koporsóját sem őrizték ingyen.Akinek egy nő csak egy pina, az fizessen.
jún. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
65%
De k.rva jól megfogalmaztad 12.es! Valóban kevés az olyan nő akinek a pináján kívül egyéb értéke is van. Pl jó a humora jól főz stb.
jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
77%

#13 Az hagyján.A legtöbb férfinek még pénze sincs, holott azon kívül egyetlen indok sincsen, amiért egy nőnek megérné szóba állni velük.

A nőknek legalább van pinája.

jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
84%

#13 Érdekes kíserlet lenne az, ha a nők kollektíven azt tennék egy kapcsolatba, amit egy átlag férfi, de természetesen pinát nem, szex az soha nem lenne.

Valószínűleg hamar kiderülne, hogy egy férfi számára ez a legértékesebb dolog a világon.Miért is kéne ezt csak úgy osztogatni?

jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
59%
Hmm azt tudtátok már feltalálták a műpuncit? Egy jobb műpunci ami cyberskin anyagból vagy még jobb az 60e ft+ kezdődik. Van annyira élethű mint egy igazi. Főleg, ha szemedet becsukod és csak dugod. Nem veszed észre, szűkebb is, melegebb, nedvesebb. 1x kell megvenni és kész. Akik annyira puncit akarnak.
jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
89%
#16 Ez tök jó.De mégis mi az oka, hogy ez nem elégíti ki mégse az ilyen rühedelem lúzer férfiakat, hanem itt picsognak naphosszat, hogy miért nem állnak velük szóba a nők?Miért nem elégíti ki őket a műpina?Pedig tök olcsó.
jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
83%

12. Egyetértek, az ilyen fizessen.


13:

Páromnak sosem volt panasza a főztömre, szakácsnak tanultam és voltam kisebb ideig barista is. Ezek mellett nyilván tudok mosni, takarítani is, de senki cselédje nem vagyok. Nálunk minden munka megoszlik. (Még nem élünk együtt.)


Ha ő főz, én mosogatok és fordítva.


Ezek mellett tudok fűkaszát használni, kertészkedni, ezeknek alapjait, plusz értek a lovakhoz is. De ezek már csak egyebek. Amellett a számítógépeket én telepítem itthon, és a többi. Lehet picit vicces is vagyok.. :D

jún. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem dicsekvés akart lenni, ne haragudjatok. Ha csak a puncimért lenne velem, már rég tudnám. Van, aki 5 éve velem akar lenni, bár nekem ő sajnos nem az esetem és nyilván a páromat szeretem.


Na de! Nem minden nő egy darab hús, csak szólok..

jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
74%

"A nők azok nagyon elvannak szálva maguktól, meg a sok incel is isteníti őket, közben olyan undorító mód viselkedik az összes..."


Ezek szerint te is ilyen undorító nő vagy.

jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!