Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy pocakos, középmagas 39...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pocakos, középmagas 39 éves nem túl jó egészségnek örvendő pasinak milyen nőknél lehetne esélye?

Figyelt kérdés
39F

jún. 30. 11:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Kezdésnek kezj egy kalória deficites étrenddel és Kerüld el a kenyér/zsemle féle csodákat és amennyire tudod úgy általában az összes finomlisztes terméket.

Ha rendszeresen megy a sör akkor azt is abba kellene hagyni helyette víz vagy ásványvíz.

Olyan 2-3 hét és észre fogod venni, hogy a pocak már kisebb lett.

júl. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Az a gond itt senki se a valóságot mondja, mert a nőknek mindig könnyebb találni bárhogy is néz ki, ez mindig is így volt kb. Érdekes, társkereső oldalakon az 50+os nőkre is ráírnak naponta több tucatnyian és nem is kell hogy jól nézzen ki hozzá.


Itt az igények lettek irreálisan magasak a nők részéről az utóbbi 10-20 év alatt és legtöbbször semennyire nincs arányban azzal amit ők fel tudnak mutatni cserébe. Mióta van internet, folyton az okostelefonjukat nyomkodják, ismerkednek, félrelépnek ezerrel. Igen, aki okostelefonját nyomkodja napestig az igenis ismerkedik is! Afelől meglehet nyugodni. Az ember dolgozik rendíthetetlenül a bányában a nők meg lazán félrelépnek bármikor, mert "nekik az jár". Persze akinek nem inge ugye, de sok ilyet ismertem régebben amikor még aktívan társkeresőztem.

júl. 4. 10:39
 23/24 anonim ***** válasza:

Igen, igen, a csúnya, gonosz nők tehetnek mindenről! Még arról is, hogy pocakod van, de középmagasságod is miattuk van!!!


Amúgy nem értem, én is sokat telefonozok, de nem ismerkedek senkivel, mivel van barátom. Eddig azt hittem nő vagyok, de ezek szerint nem.

júl. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Kérdező te szerintem álomvilágban élsz.

Azt gondolod, hogy az életben idővel minden jár. A fenéket. Van akinek mindene megvan a másiknak meg mindenért küzdenie kell.

A mai világ meg nagyon a látszatról szól. Tegyél ellene.

júl. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!