Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy pocakos, középmagas 39...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pocakos, középmagas 39 éves nem túl jó egészségnek örvendő pasinak milyen nőknél lehetne esélye?

Figyelt kérdés
39F

jún. 30. 11:51
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Úgy látom itt senki nem tudja értékelni a jót. A normál értékeket.
júl. 3. 01:30
 12/24 Versenyzővagyok ***** válasza:

Komolyan nem értem...ez itt egy külön világ?

Én most 40vagyok és 138kg jó okés erőatléta de akkor is..itt a 80kg férfi azt írja magáról h köver😂

13evesen voltam annyi.

Ja és 8nöm lehetne egyszerre...nincs szád? Nincs Dumad?

Meg miért így kezded?

Ez már full negatív

Gondolod ez a szöveg fog megtetszeni? Ajajj vannak bajok

júl. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
55%

A pénz a lényeg. Én dettó ugyanígy nézek ki 41 éves 182cmm 100kg

Kicsi farok ocsmány pofa nulla zsé. Olyan 50 körüli nők jelölnek hogy sírni tudnék. Van azért jofej köztük. És nagyon nagyon ritkán így kb 50 vagy 100 között 1-2 aki tényleg jól néz ki, de ott meg az egzisztencia vagy az iskolázottság viszi el a dolgot.

Magyarán szr alakként ne akár jó nőt. Valamelyik tulajdonságot fel kell tornázni, én az egzisztenciát javaslom és jókedvet.

júl. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Tanga bugyogó fosos
júl. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
61%

Ez most komoly? Komolyan azt gondolod, hogy a nők tehetnek arról, hogy nem kellesz nekik? Tehát ha 100 nő visszautasít, akkor a 100 nő a hülye, téged meg sajnálni kell? Ezt a dumát pedig, hogy a nőknek csak a pénz kell, az olyanok szokták mondani, akik lúzerek nőt találni maguknak, ezért a nőt teremti meg ellenségképnek.


Én egy dagadt nő vagyok és eszembe se jutott okolni azért az ÖSSZES férfit, mert nem kellek nekik. Az eszem megáll...

júl. 4. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nyilván nem vagyok hibátlan azt sosem írtam. Mindazonáltal, hogy bármin is változtassak magamon a nők kedvéért. Ha én jól érzem magam így, akkor minek kellene? Ők úgy is afféle kilóra megvehető portékák, tisztelet persze a kivételnek. Nem hiszem, hogy értük bármennyi erőfeszítést is érdemes tenni.
júl. 4. 08:05
 17/24 anonim ***** válasza:

Aha, most jössz a lenéző dumával, de te is akarsz nőt, hiszen nem írtad volna ki a kérdést :)

Csak most, hogy többen írták, nincs esélyed, így megsértődtél és támadod a nőket :) igazán gyerekes és kiszámítható viselkedés.

júl. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Baromi gáz a viselkedésed. Itt sajnáltatod magad, hogy a kutyának nem kellesz, de semmilyen változásra, kompromisszumra nem vagy hajlandó csak mérhetetlen önsajnálatra.
júl. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
83%

Engem közel 20 éve nem d.gott meg senki. Se szép nem vagyok, se csinos. Pénzem az van elég, fizethetnék is egy ilyennel foglalkozó úriembernek, de azt meg megalázónak tartom, és nem is akarom, hogy olyan érjen hozzám, aki esetleg undorodik tőlem.

41 vagyok, valószínűleg ez az állapot már nem fog változni, és nem fog hozzámérni egy férfi sem. De ne haragudj, nem fogom azért a férfiakat okolni, mert nekem pocsék a külsőm. Így születtem, és hormonális betegséggel élek. Ez van. Igazán változatni rajta nem tudok, pedig szeretnék.

Te megtehetnéd, hogy változz, de neked egyszerűbb a nőket okolni mindenért is….

júl. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező egy hatalmas nagy szánalmas luzer
júl. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!