Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem nagyfarkú pasik! Mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagyfarkú pasik! Mi a véleményetek azokról a csajokról, akik folyton olyanokat hangoztatnak, hogy "a páromnak sem kicsi, de nem ezért jöttem össze vele"?

Figyelt kérdés
Akkor miért van mégis ennyi szexuális csalódásból eredő szakítás/válás amit mindig a nők kezdeményeznek, ha ennyire tök mindegy a farokméret?

jún. 30. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
A nők olyanok, mint a macskák: jól kell tartani őket, különben más házhoz állnak. A kis farok pótolható pénzzel, státusszal, hatalommal. Így is lesz nőd, akit dughatsz, de nem a farkad miatt lesz veled.
jún. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Tök mindegy mekkora a farkad, úgyis nagyobbnak hazudják, ha az a kérdés melyikük pasijának nagyobb.
jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Mert baráti társaságban ezek a csajok a felszínességüket leplezni próbálják olyan tulajdonságok, személyiségi jegyek felsorolásával, ami jobb színben tünteti fel őket, és a kétlábú dildójukat.

Mennyivel szebben hangzik, hogy azért jött össze a gigapéniszes 1 bites gyurmamesterrel, mert férfiasan határozott magabiztos és egyben elfogadó megértő és olykor cuki a viselkedése, mintha azt mondaná, hogy csak azért van vele, mert az minden reggel és este nyihaházások közepette rongyosra tudja őt pumpálni. 🤣

jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Micimacko67 ***** válasza:
19%
Kérdező, szerinted csak a 'farokméreteddel" tudsz csalódást okozni? Az meg sem fordul a fejedben, hogy önző vagy? Esetleg egy perces vagy? Ezekben az esetekben lehet neked lófax méreted is....
jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

#2 Pont a napokban véletlenül meghallottam hugomat a barátnőivel pletykálni arról, hogy melyikük pasijának mekkora farka van.

Az biztos hogy ment a versengés! Hugi is rátett rendesen, majdnem elröhögtem magam, mikor bemondta.

Egyik legjobb spanommal jár ugyanis, 14 centis van a srácnak és nem 19... 🤣

jún. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Jó humorérzéked van 3-as! 😁

Egyébként tök igaz... 👍

jún. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom mi a "divat" a mai világba, de még az én "fiatal" koromban (35 vagyok) előbb ismertem meg a pasimat, mint láttam volna a farkát. Mikor elkezdett működni a vágy és a vonzalom, akkor meg már mindegy volt mekkora a farka, legyek kielégítve úgy, hogy kussba maradjak legalább 2 percig.

Sőt egyik pasimnak sem mértem le a farkát, nem is érdekelt. De még cifrábbat mondok, egyikkel sem szakítottam a farka mérete vagy a szexuális hozzáállása miatt.

Volt egy pasim aki pózt nem bírt váltani meg az óvszert felhúzni a farkára, mert amint nem érte inger a farkát lelankadt. Őt sem azért dobtam ki, mert ha sikerült is betenni a farkát, akkor is 2 perc alatt eldurrant, hanem azért, mert szégyelt a barátai és a családja előtt. Tök mindegy lett volna, ha 30+os a farka és egy állat lett volna az ágyba és reszelt volna órákon át ugyanúgy dobtam volna.

A gyerekem apja az anyját helyezte előtértbe. Olyan dolgot megtettek velem, hogy inkább leléptem, pedig vele jó volt a szex és a méret is megfelelő volt. De a hátam mögött kijátszottak akkor legyek vele?

Szóval mielőtt általánosítasz menj egy kicsi a dolgok mögé, hogy tényleg annyira a farok méret vagy szexuális teljesítmény volt-e a a dolgok mögött, vagy esetleg egy komolyabb dolog amiről nem beszélnek a nők...

jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
A legtöbb nő valóban nem a farok miatt van együtt valakivel, hanem a személyisége miatt.
jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%

5

Na nálunk is hasonló volt, pont ezért írtam:)

júl. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!