Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes elmenni prostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elmenni prostihoz vagy ne kockaztassak?

Figyelt kérdés

26 vagyok, sosem voltam nővel. Attól félek ha elkezdem rászokok és utána árnyéka leszek önmagamnak, belekóstolok az élet ezen oldalába és ráfüggök, de a pénztárcám fogja bánni.

Barátnőm sosem lesz, félek az emberektől. Fizetőssel nincs gondom mert tudom, hogy a pénz motoválja és kedves lesz vagyis ez okból fel merném hívni. Csak a következménytől félek. Meg van bennem egy kis erkölcsi aggodalom, hogy ha kibírtam eddig akkor tovább is sikerül és nem kéne "lecsúszni" mert megalázó kicsit, hogy erre adom a fejem.



jún. 30. 09:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát azért nem kell feladni az ismerkedést, mert 13 évesen egy lány nem ment veled fantázni. Nem akarom elbagatellizálni, mert én is tudom, hogy mennyire rossz érzés, ha visszautasítanak, különösen, ha már az első próbálkozásodnál, de túl kell rajta lépni.
jún. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%

"Nekem 13 évesen volt egy ilyen csalódásom, városcsarnokba volt tartva a farsang és osztálytársam nagyon tetszett, elhívtam fantára és azt mondta nem,"


Tehát pelyhes kiskamaszként egyszer nem jött össze és úgy látod az a legjobb megoldás, ha elfordulsz a nőktől. Hát bammeg az eszem megáll az ilyen emberektől!

Csak én érzem azt, hogy kicsit hisztis a kérdezőnk?


Kérdező, abban a pillanatban, ahogy abbahagyod a picsogást, lesz nőd.

jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 gabor49 ***** válasza:
33%
menj nyugodtan semmi bajod se lessz
júl. 1. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Senior Séf ***** válasza:

"Barátnőm sosem lesz, félek az emberektől."

Mé'? Harapnak? Rúgnak?

júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!