Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Akiknek kevés partnere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Akiknek kevés partnere volt eddig ti nem bánjátok ezt ?

Figyelt kérdés
Eddig hány partneretek volt ? Hány éves vagy ?
jún. 30. 07:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Pont jó így
jún. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1 alkalmi és 2 kapcsolat. Nem bánom, sőt. Az alkalmit rettentően bánom.


29N

jún. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
A fősulis éveimet kicsit túl kaptam, ezt néha bánom.
jún. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Inkább a minőség mint a mennyiség
jún. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem bánom. Az exemen és jelenlegi páromon kívül nem feküdtem le mással.

25/N

jún. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én bánom.
jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 45 évesen örülök annak, hogy egyik kapcsolatom sem bánom. Nem voltak sokan, nem voltak kevesen, nincs harag, nincs megbánás.
jún. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

4es ezek a nagy okosságok.. Az élet nagy dolgai..

Mivel itt ugye szexualitásról van szó megosztanád velünk, hogy a minőséget hogyan tudod felmérni, hogyan szűrted ki, hogy csak olyannal fekszel le akivel minőségi szex lesz? Mert nekem még nem sikerült rájönni, hogy tudom meg valakiről, hogy érdemes vele lefekudni mert jó lesz a szex.

jún. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi szamít kevésnek? 40 évesen eddig 7 partnerem volt, ebből egy volt egy alkalmas. Nem érzem soknak, az utóbbi egy évben lett csak 7, addig 5 volt. Viszont, ha ezt a két embert nem ismerem meg, sok izgalomról maradtam volna le, mert új dolgokat tanultam magamról és a testemről is. Főleg a mostani partnerem mellett. Ezert nem banom, hogy ennyi.
jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2. 37 vagyok, a legkevésbé sem bánom!
jún. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!