Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Swingerben ez a viselkedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swingerben ez a viselkedés megengedett?

Figyelt kérdés

A párommal találkoztunk egy másik párral, de csak egymás előtti szex volt. A másik pár női tagja nagyon kívánta az én párom, de ugye mindenhez négy igen kellett és én nem egyeztem bele. A találkozó után megirtak nekünk egy közös chatbe, hogy nem szeretnének többet találkozni miattam. Mert nem volt parcsere..

A páromat a pár férfi tagja viszont megkereste privát üzenetben, hogy őt szívesen bevennek harmadiknak. Nos ez nem volt csúnya tőlük?



jún. 30. 07:07
1 2
 11/17 xKakashix ***** válasza:
87%
Nem túlzás, maga a szó jelenti ezt, az hogy ti mit csináltok, meg hogy mit beszéltetek meg az a ti dolgotok, attól még a swinger kifejezés ebből ered, az hogy ti mások előtt szexeltek a pároddal szép és jó, csak nincs benne semmi "swingerkedés" a szó szoros értelmében. Én is elmehetek egy bowling terembe mondjuk meginni valamit, az még nem lesz bowlingozás.
jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

A swingerben nem történt semmi. Ott korrektek voltak. Hogy utána mi történt, az más tészta.

Hozzátéve, mi is voltunk swingerben. Egymással foglalkoztunk párommal csak. Első 3 nem után MINDENKI felfogta, hogy egymással fogunk csak hancórozni, oda 3. fél nem juthat be.

Mi élvetük azt, hogy minket néznek, de senki más nem kaphatja meg a másikat.

jún. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod nem volt korrekt tőlük. A klubban betartja mindenki a szabályokat, mert aki nem érti a nemet azt kirakják, kitiltják.

A bepróbálkozásuk a klubbon kívül történt. Azt csináld amit mindenki mással aki a netről próbálkozik és nem szeretnétek: megírjátok, hogy nem és letiltod, ennyi. Ha a klubban találkoztok velük, akkor meg elmentek mellettük (ott nem fognak nyomulni).

jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
10. Végre, köszönöm hogy te leírtad !
jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorló swingeresként, pár gondolat.

Elöljáróban két fontos szabály. A nem az nem! A második, hogy mindent lehet, de semmi sem kötelező! Senkit nem szóltak még meg klubban azért mert csak nézelődni, bulizni ment (amíg nem zavar vele másokat), sem azért mert csak a párjával akartak lenni kettesben. Szívük joga!

S tényleg inkorrekt volt a másik páros. Mindazonáltal inkorrekt emberekkel bárhol össze lehet futni (sajnos). Egy szimpla szórakozóhelyen is előfordulhat, hogy valaki túlgondolja a szerepét vagy megpróbálja kicsábítani a párodat. A swingerezés alapja a bizalom! Szól ilyenkor a párod és onnantól kerülitek azokat akik inkorrektek voltak. A zártkörű swingerpartikon klubokban ezért egyébként akár kitiltás is tud járni.

jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 gabor49 ***** válasza:
38%
nem mert a swinger erről szól
júl. 1. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
41%
Engedd el a férjedet velük. Addig átjöhetsz hozzám.
júl. 1. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!