Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Swingerben ez a viselkedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swingerben ez a viselkedés megengedett?

Figyelt kérdés

A párommal találkoztunk egy másik párral, de csak egymás előtti szex volt. A másik pár női tagja nagyon kívánta az én párom, de ugye mindenhez négy igen kellett és én nem egyeztem bele. A találkozó után megirtak nekünk egy közös chatbe, hogy nem szeretnének többet találkozni miattam. Mert nem volt parcsere..

A páromat a pár férfi tagja viszont megkereste privát üzenetben, hogy őt szívesen bevennek harmadiknak. Nos ez nem volt csúnya tőlük?



jún. 30. 07:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Prűd vagy oda ennyi.
jún. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 xKakashix ***** válasza:
73%
Nem neked való a swingerkedés, de legalább mostmár tudod.
jún. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Az első hibát szerintem ti követtétek el, előre le kell fektetni a szabályokat, mit szeretnétek. Ha előtte megbeszélitek mit vállalatok be, tehát párcserét nem, akkor ott a klubban közös döntés, a nem az nem, simán elfogadja a másik pár. 37N
jún. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg nem neked való ez a swingerkedés.
jún. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

1,2


Szerintem a swinger nem feltétlen arra van hogy mással dgjunk.

Ha én csak le akarok nézni a párommal, egyből fel kell engem ajánlania minden ott kanos embernek? Na, ne már..

jún. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy csúnya volt tőlük, de innentől már bukóban vagy. A pasid szexelni fog velük, ha nem mész bele, akkor titokban.
jún. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
6. Akkor ott a kapcsolatnak annyi. Én sem erőltetek semmit a paromra, amit nem akar.
jún. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Igazából te nem érted a swinger lényegét.
jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 xKakashix ***** válasza:
82%
#5 A swinger kifejezés az a partner csere szót jelenti konkrétan, nem vagyok benne ebben a világban, egyáltalán nem vonz, de ezt még én is tudom. Erről szól az egész.
jún. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#9, mikor mi férjemmel először elmentünk ilyen helyre megbeszéltük, hogy körülnézünk, ismerkedünk és egymással foglalkozunk, ha mégis adódna valami egymás tekintetéből már tudjuk mit szeretne a másik. Nem csak a párcseréről szól. Vannak akik plusz pasit szeretnének maguk mellé, vannak akik nőt, vannak akiket csak a látvány vonz, vagy az, hogy nézik őket aktus közben. Szóval az, hogy a párcseréről szól az egész szerintem túlzás. #3 voltam
jún. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!