Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan férfiak akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak akik 12-13 cm hosszu farokkal tudnak boldogulni a nőknél?

Figyelt kérdés

jún. 29. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

A férjemnek nincs túl nagy, és már 21 éve együtt vagyunk, és nem is csaltam meg. A nemi életünk kielégítő. Hagyd már abba ezt a marhaságot.

Nem állítom, hogy nincs nő, akinek ez számít, de akkor keress mást. A legtöbb nőnek nem ez a lényeg.

jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
gyere inkább a 19 centim alá
jún. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most kezdtem összejàrni egy sráccal, 14cm neki. Tökéletes, szép, formás, kívánatos. Nem is kellene nagyobb . Nem kérek privátot!
jún. 30. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sok férfit nem áldott meg ennél nagyobb pénisszel a természet, mégis boldogulnak.

Az enyém pl. 12cm, mégis volt nőm mindig. Van olyan ismerősöm akinek hiába 19cm, sosem volt még nővel, mert egyszerűen egy tipikus lúzer.

jún. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 1 alkalomra volt nőd. Azt ne felejtsd el kedves picurka :)
jún. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Micimacko67 ***** válasza:
#5, vicces vagy!
jún. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12 már-már mikro méret. Egy 16 centi átlagos méret azért nem árt.
júl. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7 ezt úgy írod mintha ezen lehetne változtatni nemis értem elég alacsony az értelmiségi szinted ilyen témákhoz.Akinek ennyi annak ebböl kell főznie.

A kérdésem az ilyen méretű férfiakhoz szólt volna csakhát ellet trollkodva.

júl. 1. 16:24
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Aha. Azért alacsony,mert leírom, hogy ez kib*szott kicsi? Örülj neki, hogy én írom neked és nem egy nő fogja személyesen elmondani, mert itt a sok kisfarkú elhiteti veled, hogy ez normális méret. Készülj fel lelkileg, hogy ez 10/9 nőnek kevés.
júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Eöske janeszka21 ***** válasza:
Egy átlagos nőni hüvely 12-13 ez urológiai meg állapítás nem suttyó tapasztalat , de az tuti hogy minden nö nagyobbra vagyi de a biztos pontot nem hadja egy alkalmi partner ért sem
aug. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!