Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Farokmérettel kapcsolatos kérdés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Farokmérettel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Nap mint nap több ilyen kérdést olvasni, hogy “kicsi”, “nem elég”, “vékony”, “nagyobb kell” és társai… ezeknek szinte a 100%-át pasik írják ki. Nőktől miért nem olvasni ilyet, hogy “a páromnak nem elég a farka, nagyobbra van szükségem”? Tényleg, nagyon ritkán olvasni itt ilyet, talán havonta 1x. A pasik viszont ezt naponta többször kiírják. Kérdem én: miért? Ebből látszik, hogy a férfiak vannak csak elfoglalva a méretükkel, a nőket egyáltalán nem érdekli, ha amúgy minden más jó…

Engem tényleg érdekel, mert nem fogom fel. Ha a nők nem siránkoznak a farokméret miatt, akkor a pasiknak miért kell?

27N


tegnapelőtt 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Te sem vagy a legelesebb kes a fiokban.
tegnapelőtt 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De te sem #1
tegnapelőtt 10:46
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Ezt én sem értem, ffi létemre,pedig nekem sem nagy,de különösebben nem foglalkoztatott.
tegnapelőtt 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Szánalmasak


N29

tegnapelőtt 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem érdekel,mert tudom hogy jó az enyem.
tegnapelőtt 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
képzeld amikor a csajom megcsalt és elmodtam őt minden hülye kurvának hogy lefeküdt az oszt társával akkor ő azzal vágott vissza hogy de neki legalább nagyobb volt... szval vagy ki akart csinálni lelkileg vagy a csajok is foglalkoznak a mérettel
tegnapelőtt 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6: hidd el, csak a lelkedbe akart beletaposni…
tegnapelőtt 11:00
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert neked és nekem ez nem akkora téma. Ha a pasinak nem elég nagy, simán keresek másikat és kész. Ő meg ha egymás után kapja a negatív visszajelzéseket a farkára vonatkozóan, akkor nem tud mást csinálni. Röviden: egy nőnek ez nem probléma, a pasinak igen.
tegnapelőtt 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Rosszul fogalmaztál, nem a férfiak vannak elfoglalva a farokméretükkel hanem a FIÚK. Lényeges különbség, ami megmagyarázza az okot.
tegnapelőtt 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Sosem volt dolgom még nagy mérettel, nem mondom, hogy nem próbálnám ki, de az átlagossal is teljesen meg vagyok elégedve, sosem éreztem azt, hogy túl kicsi lenne, pedig voltam átlag alattival is. 27/N
tegnapelőtt 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!