Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20-30 közötti pasik. Szexelnét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 közötti pasik. Szexelnétek 50 éves nővel?

Figyelt kérdés
jún. 29. 09:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Nem
jún. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Ha megvan a kölcsönös vonzalom, akkor természetesen igen.
jún. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Igen.
jún. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Menőnek éreznék ha jó a nő
jún. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Régi nagy vágyunk egy ilyen nőt harmadiknak.:)

35+

jún. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem igazán. Van egy-két jó nő a környezetemben, akik 50 év körüliek, de rajtuk is látszik rendesen a kor, nem indít be. Nekem már a 40 is túl sok. 29f
jún. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
Igen. Írj. 🙂
jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Anyukájuk lehetne,ha meztelenül látnák nem biztos,hogy izgalomba jönnének,nem azért ,hogy még nem szép ,de nem a 20-as korosztály számára ebben biztos vagyok.
jún. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Ugyan nem pasi vagyok, ám szerintem nagyon nem mindegy, hogy ki mennyire tartja karban magát.


Találkoztam olyan 50+os pasival akinek csak a homlokán volt 2 pici ránc, de full sima volt bőre. Ápolt és igényes volt.


De pl korosztályom zöme baromira öregebbnek látszanak.

Nehéz karbantartott embert találni. Igaz ez mindenkire kortól nemtől függetlenül.


Anyám 57, az egyik nő ismerőse 55, de ha látnák őket az emberek, határozottan sokkal idősebbnek mondanák az anyám melletti nőt.

jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Kedves 8, hidd el nagyon sok 20on éves keres anyukájuk korabeli nőt. Igen, pont azért. Jól gondolod. Ebben van a legtöbb szerepjáték lehetőség.😊
jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!