Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18-30 év közötti korosztály,vo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-30 év közötti korosztály,vonzónak,szexisnek tartjátok Izát,szexelnétek vele?

Figyelt kérdés
47 éves,bőven az anyám lehetne,de ha egyszer az ágyába kerülnék,hmmm,az maga lenne a mennyország,míg élek nem felejteném el.:)Persze kíváncsi vagyok az idősebb korosztály véleményére is.Azért nagyon érdekel,hogy a fiatalabb korosztálynak,mennyire jönnek be az érett,gyönyörű MILF-ek. https://www.youtube.com/watch?v=U490cGbDqGc
2020. jún. 3. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Sose érdekelt hogy a partnerem hány éves, csak az hogy néz ki, milyen a kisugárzása, személyisége.

V. Izabella csinos, formás, nőies úgyhogy simán jöhetne :)

2020. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57-éves,de nagyon jó kondiban lévő,egykori tüzér vagyok.Izát úgy meghajtanám,mint Singer a varrógépet.Azt hiszem utána nemhogy táncolni,de még felkelni sem tudna egy jó darabig.:)Igaz,Iza nagyon profi,gyakorlatilag kolléga.Felderítőbúvár volt a Jugoszláv néphadseregben,mielőtt áttelepült Magyarországra.Sőt,fekete öves karatés.Szóval nehezen lehetne őt megizzasztani,de simán,boldogan bevállalnám,még mozdulni sem bírna utána egy ideig.:)
2020. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy másik Izabellát ismerek s youtuberól...
2020. jún. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!