Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hölgyek!Mennyit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek!Mennyit változott a szexualitásotok, hozzáállásotok a szexhez?

Figyelt kérdés
A legtöbb tinilány elég félénk, viszont azt látom, hogy ezzel szemben a legtöbb 30+ nőnek megjön az étvágya és kb benne vannak mindenben.
jún. 28. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ez,mint a jó bor,minél öregebb annál finomabb.

A férfiaknál meg pont fordítva van,nekik fiatalabb korban nagyobb az étvágyuk.

jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Idővel rájön az ember hogy a saját életét akarja élni nem pedig azt amit a szülők / tanárok / láthatatlan társadalmi elvárások rákényszerítenek.
jún. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokat 😂 mindig is nyitott voltam de most 50fele sokkal bátrabb is
jún. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3! 😉
jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokat. Levetkőztem a gátlásaim. Teljesen kizárom a külvilágot és maximálisan megélem a szexualitást. Nyitott vagyok és perverz.
jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szélsőségesen, de a felesleges gátlásokat elhagytam. Nagyot bővült a latasmódom.
jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tinikoromban irtóztam az análtól. Nem szerettem szopni. Zárkózottabb és prűdebb voltam.

Most nyitottam a lehetőségek felé.

Szeretem az orált, kipróbáltam az anált, a BDSM játékokat. Jártunk swingerben is, bár párcsere nem volt, csak párommal egymással játszottunk, idegenek előtt. Szerintem párcsere nem is igen lesz. De összefoglalva 85%ot változtam a tizenéves önmagamhoz képest. De nemcsak a szexben.

jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!