Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó buli lefekudni egy milffel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó buli lefekudni egy milffel?

Figyelt kérdés

jún. 27. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Igen,nagyon jó.
jún. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Igen
jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Jó bizony, nem bevállalósak (mint a fiatalok, pl. análra is alig lehet rábeszélni őket), de amit szeretnek a szexben az mocskos perverzen csinálják, követelik.

Testük azért már nem az a ropogós, voltam olyan milf-el, akire felöltözve azt mondtam, hogy veri bármelyik 20 évest, na levetkőzve már ezt visszavontam gyorsan.

jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A 40-es nők a legjobb szeretők. Tudják mit akarnak, nem körülményesek és értékelik, ha jól megb@szod őket.
jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem nagy tapasztalatom van velük, de van egy elméletem, hogy nem azért jók és nagyon kívánatosak egyes (nem mind) milfek, mert nagyon szenvedélyesek, annak ellenére, hogy a testük már nem tökéletes. 2 tapasztalatom van velük: 24 évesen egy 36 éves nőt dugtam meg, hát merem állítani, hogy a legszenvedélyesebb nő volt, akivel valaha voltam. Egy éjszaka alatt 4 menetet hozott ki belőlem, ami azóta sem sikerült soha senkinek, még a 2 menet is nehezen megy. Ez sok mindent elmond. Pedig az arcán látszott a kor (még többnek is mutatott), meg a testén is, a puncija is tág volt nagyon.

A másik a volt főnökasszonyom, akit végül nem vittem ágyba, de hajszálon múlott csak. 25 voltam akkor, ő 38, 2 gyereke volt már akkor is, férje, rendes családi élet, tehát igazi milf. Rajta is látszott a kor, bár szexi és csinos volt, de a ráncok már előjöttek, a mellei lógtak, stb. Ízott a levegő köztünk, állandóan apró flörtök, munkaidőben mindenféle ürügyekkel sok időt töltöttünk együtt, néha még "túlóráztunk" is, csakhogy egy légtérben legyünk... Csapatépítőt szervezett, ahol volt szauna, és úgy szaunáztunk, hogy meztelenül, mindenét láttam... És igen, látszott a kor rajta, nem volt messze tökéletes, de olyan szenvedély és tűz volt benne láthatóan, hogy az nagyon izgató volt... Most évek után is izgat ha rágondolok, és félig bánom, hogy nem dugtam meg, másrészt örülök, mert azóta is a férjével vannak. De ez a szenvedély, ami vonzóvá teszi a milfeket.

A jelenlegi barátnőm 4 évvel idősebb, mint én (34 éves), nem milf, gyerekünk sincs, de még nála is kijön az "idősebb csaj" efektus, imádom.

jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom de nagyon kiszeretném próbálni 26f
júl. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!