Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 eves lanykent beteges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 eves lanykent beteges negyvenes pasival lefekudni?

Figyelt kérdés
Mennyire mas, mint egy fiatalabb sraccal?
jún. 26. 20:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
#20, ne terjessz hülyeséget.
jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
En is jobban szeretem az 50 folottieket
jún. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

#Akkor javaslom tanulmányozni a BTK-t.

Amit pedig itt névtelenül hangoztatsz, élőben közösségben ne nagyon tedd, mert hamar azon kapod magadat, hogy téged próbál majd fel egy 120 kilós kancigány egy cellában.

Ráadásul ebben a rendőrség hivatalból eljár, tehát hiába nincs feljelentés, rád fog rohadni a műanyag lakat.

jún. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

23-as!


Értjük, hogy egy férfigyűlölő nyomorult vagy, de egy kicsit elragadtattad magadat a cellával, meg a műanyag lakattal!


Nekem középiskolár koromban 2 évvel fiatalabb barátnőm volt, akivel 20 éves koromig együtt voltunk. Akkor én 18 és 20 éves korom között végig bűnöző voltam, mert sorozatosan lefeküdtem egy 2 évvel fiatalabb lánnyal?


Ne legyél már ennyire kretén!

jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Jogilag bizony ez a helyzet. Akármennyire is kiakadsz.
jún. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

25-ös!


Nem jogilag ez a helyzet!


A jogszabály egyértelmű: aki 12 éves elmúlt, létesíthet szexuális kapcsolatot 18 év alatti személlyel, ha ebbe mind a két fél beleegyezik. 14 éves kor felett pedig bárkivel lehet szexuális kapcsolata a fiatalnak, természetesen azzal a kitétellel, hogy szintén kölcsönös beleegyezésen kell alapulnia. A jogszabály nem tesz különbséget heteroszexuális és homoszexuális kapcsolat között. Tehát jogilag az a büntetendő, ha egy 18 év feletti egy 14 év alattival létesít szexuális kapcsolatot.

jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

#24


Férfigyűlölő? 😅 Valami nagyon elcsúszott nálad. Feltételezem, azért mondod ezt, mert szerinted aki felhívja a figyelmedet erre a tényre, az csak valami fapina lehet, de akkor közlöm veled, hogy férfi vagyok. Csak én veled ellentétben egészséges kapcsolatban élek.

jún. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

27-es!


Rájöttél, hogy eddig hülyeségeket írtál, és most kezdődik a személyeskedés.


Te nem tényekre hívtad fel a figyelmet, hanem ostobaságokat írtál, és még nekünk mondod, hogy tanulmányozzuk a BTK.-t.:)

jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%

Attól, hogy sokszor elmondod, még nem lesz igaz. Jelenleg a lány jóindulata választ el téged a börtöntől. Egy feljelentés kell csupán a cellához.

Akkor gondolkodhatsz majd, milyen helyzetbe hoztad magadat, és nem nekem, a bírónak kell majd magyarázkodnod, bár feleslegesen.

Valóban, a személyeskedés mindig az érvek hiányát jelzi - ezért is kezdtél bele férfigyűlölői mivoltom fejtegetésébe. Én erre reflektálva csupán rámutattam arra a komikumra, hogy férfi vagyok, így ez a szándékod erősen félrement.

jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

29-es!


Azt sem tudod, hogy miket beszélsz, te szerencsétlen fogyatékos!

jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!