Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire buknak most az idős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire buknak most az idős pasikra a fiatal csajok?

Figyelt kérdés

Egyik csaj 17 éves, összejött egy 40 éves pasival. Nincs a csávónak kocsija, de jó fizető állása van ez tuti. Csaj egy picikét magasabb is a csávónál. Én magasabb vagyok mindkettótől. Mégis mit lát a csaj a csávóban??? Pénzt? Vagy ennyire jól megbirja döngetni az miatt, mert idős??? Gyerekük nincs, az is szingli csávó volt eddig, de most bejött neki az élet.


F/22



jún. 26. 19:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
És lakása sincs a jól fizető munka mellett?
jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az van neki.
jún. 26. 20:02
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy értelmes kifinomult, magas érzelmiinteligenciával rendelkező ember, akivel jó együttlenni, szorakoztató vicces. Érti a másik érzelmeit gondolatai, jó vele beszélgetni, egy hullámhosszon vannak.
jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu, mert ideges is vagyok, hogy lehet valakinek ekkora sikere egy ilyen fiatal csajnál, és kocsi nélkül :(
jún. 26. 20:06
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
Felháborító! Jelentsd fel a szemét állatot!
jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%

Minek jelentené fel?

17 az nem kiskorú.

Ne légy irigy mert valakinek össze jött

jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Senior Séf ***** válasza:
98%

"Mégis mit lát a csaj a csávóban??? "

Nem lát,hanem hall. Ez a pasi eddig is kapcsolatban élt, és az évek alatt tanult ezt-azt a női lélekről. Tudja,mit szeretne hallani a csaj. Sőt,ha szükséges, a lelkét is meg tudja ölelni,nemcsak a testét.

jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
#5 vagyok, elnézést ha nem jött át, szarkasztikusnak szántam a válaszom.
jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

Megvetted a bömbit és semmi?

Üres a jobb egy

jún. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Jó van már. Buták az ilyen lányok. 30 éves korában a csávó 53 éves lesz. Biztos ki fogja tudni elégíteni... de majd keres másikat, csak akkor már a kutyának sem fog kelleni.
jún. 26. 21:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!