Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, fiatal férfiak, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, fiatal férfiak, miért hiszitek, hogy a lányok a bunkó pasikra buknak?

Figyelt kérdés
Már nem léteznek normális, romantikus fiúk?
2020. máj. 5. 22:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Én is úgy láttam, hogy rájuk buknak.
2020. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Hidd el tudok én normális és romantikus lenni, de egy szakítás után nem komoly kapcsolatra fogok lányt keresni :) 20/F
2020. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Azért mert a csajoknak az kell h nagy legyen a fiúk pofája az a tipikus vagány gyerek meg ha gizda is. Tisztelet a kivételnek de azokat a fiukat észre sem veszik aki csendes “normális”.

Ez így van amióta világ a világ. Nekem is több “baratnőm” volt mikor még vagánykodtam nagy volt a pofám, mióta lenyugodtam kevesebb a kaland is. Szürkének gondolnak és ez annyira nem vonzó

2020. máj. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Nyugi, létezünk még, csak mi nem hisztizünk GYIKon:D


Az embernek könnyebb a másik nemet és az egész rendszert hibáztatnia, mint a saját kudarcát és hibáját felismerni és bevallani.

Ne törődj az ilyen fiúkkal. Toporzékolnak kicsit, aztán mikor látják, hogy nem mennek vele semmire, összeszedik magukat (mm pár évvel később), vagy agglegények maradnak. Utóbbi esetben nem kár értük, hisz ha elhiszik ezt a rosszfiú-bullshitet, sosem figyeltek igazán oda a nőkre:D

2020. máj. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%

Létezünk még 😂🤣😂

A tipikus jófiúk feleségül veszik az első nőt aki lefekszik velük. Aztán életük végéig sírnak mert nem fogtak csak egy 3.14nát.

Attól h valaki rossz fiú nem feltétlenül azt jelenti h nem tiszteli a nőket!!! Ezt csak a kis kocka buzogányok hiszik

2020. máj. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Léteznek, csak a fiatal férfiaknak még nem nőtt ki a tökén a szőr, ezért minden baromságot összehordanak.

Aztán később rájön az ember, hogy nem is olyan jó, ha van nője és szép az élet nő nélkül is.

2020. máj. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem hisszük, tudjuk, tapasztalat alapján. Régen én voltam a jó gyerek, aki bármit megtett volna azért a lányért akit szeret. Így sültem fel 6 alkalommal, pedig nem a k_rváknál próbálkoztam. Mióta tökéletesen hidegen hagynak a nők (nem, nem vagyok f_rtúró sem), és kérdés nélkül tartom magam távol tőlük, azóta érdekes módon jócskán megnőtt az érdeklődésük irántam.


Igen, vannak kivételek, de közel sem annyi, mint ahány nő azt állítja magáról, hogy az.

2020. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Utoljára nyolcadikban hittem azt.
2020. máj. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Mert valós, saját tapasztalat hiányában mindent elhisznek. Utána rájönnek, hogy bár egy csipetnyi vagányság, "tökösség" kell de az nem azonos a bunkósággal, flegmázással az udvariasság, figyelmesség célravezetőbb.
2020. máj. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem hit, hanem tapasztalat.
2020. máj. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!