Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb pasi itt házas/kapcs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb pasi itt házas/kapcsolatban él?

Figyelt kérdés

Milyen célból vagytok itt?

Találkozni is szoktatok vagy inkább csak online beszélgettek?



jún. 26. 16:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Vannak itt házasok, kapcsolatban levők is, de elég sok egyedülálló is.


Nekem innen volt több barátnőm, partnerem is, de akkor is gykztam, most egyedülállóként is gyakorizok.

jún. 27. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
51%
9-es azért mert valaki egyedülálló még nem jelenti hogy évek óta nem látott pinát :) Én is egyedülálló vagyok és rendszeresen prostikhoz járok.
jún. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
23%

Találkoznék, de az itteni nők jóval exeim szintje alattiak, nincs hozzá annyira kedvem, motivációm. Már ott tartok, hogy lejjebb adom az igényeimet, csak pinához jussak. De még nem tudtam meglépni.


30F

jún. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
50%

Fuggetlen vagyok, szivesen ismerkednek, de mission inpossible.


Par uzenet es ghosting

jún. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Független vagyok. Üzenetek, telefonbeszélgetések után volt már vakrandim is.

Továbbra is nyitott vagyok az ismerkedésre, de csak lányokkal/nőkkel!

júl. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!