Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti éreztek valamit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti éreztek valamit szex közben ott lent vagy csak megjátszátok?

Figyelt kérdés

Én eddig sajnos egy pasitol se éreztem semmit nem hogy orgazmus… Sajnos nincs olyan barátnőm akivel tudnék ilyenekről beszélni.

Az érdekelne engem hogy szex közben végig érzitek a bizsergést esetleg lehet orgazmus is?

Vagy van olyan aki nem érez semmit csak pl. Szúrást ott lent.


25/L


jún. 25. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem izgatom a csiklóm közben, akkor soha az életben nem tudnék eljutni az orgazmusig.

Sok nő van, aminek nehezen jön össze.

Fontos a jó kommunikáció köztezek, na meg az, h tisztázzátok, h ez tök normális. Ha korrekt a parnered, akkor a segítségedre lesz, pl vehettek vibrátort, vagy hasonlót, amivel ki tud elégíteni.

jún. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
A hüvelyemben az ég világon semmit, ha nagyon nedves vagyok akkor még azt sem, hogy bennem van-e egyáltalán...
jún. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha vastag farka van a pasinak az segít. De az orgazmushoz azért nem teljesen elég, ahhoz csiklóizgatás is kell.
jún. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
67%
Hiányzott a szerelem.
jún. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Férfiként is tudom, hogy sok csaj megjátssza csak, és nem élvezi... Általában akkor van ilyen, ha túl vékony hozzád a srác, vagy pedig nulla érzelem van. Vagy mindkettő együtt.
jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!