Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők hány százaléka játsza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hány százaléka játsza meg, hogy élvezi a szexet?

Figyelt kérdés
És ennek mi értelme van?

2023. jún. 5. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Azt nem tudom. De értelme nincsen, első sorban saját magukat csapják be.
2023. jún. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
57%

Olyan 65-70%-uk simán.


Értelme ugyan nincs, de legalább a partner nem szenved lelki sérelmeket a rossz ágybéli teljesítmény miatt.


Itt az ideje fiúk, h megtanuljunk jól b@szni!

2023. jún. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Hellmano ***** válasza:
58%
Az itt kiírt kérdésekből is megállapíthatod, hogy rengeteg, mert kommunikálni nem mernek a párjuk meg nem tudja őket kielégíteni és itt meg írják, hogy fél éve , 1 éve, két éve...szóval elég jó színészek igen. A kommunikáció helyett csak sunnyognak és ezzel nem csak magukat, de a párjukat is becsapják, mert csóró meg azt hiszi mindent jól csinál, mert nem szólnak neki, hogy "faszikám, ezt nem élvezem csináljuk így meg úgy, hogy nekem is jó legyen". Szóval igen a nők nagy része csak megjátssza, pedig a megoldás, mint írtam egyszerű. Kommunikáció a két fél között.
2023. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
nem az én problémám, én elélveztem
2023. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Hellmano!

Manapság a kommunikáció már ki ment a divatból. Főleg a fiatal korosztálynál. A csajok még csak-csak hajlandóak lennének rá, de kereslet hiányában, vagy rossz tapasztalból, inkább kihagyják. Beszélnek vágyaikról idősebbekkel, némelyek még be is pótolja az otthon elmaradottakat. Ha nincs kereslet rá, inkább eljátsszák, hogy minden happy

2023. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Én arra lennék kíváncsi, hogy mennyi ideig tudnak színészkedni?

Mennyi idő múlva mondják hogy hagyj békén?

2023. jún. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

Én igenis élvezem, de nálunk más a helyzet.



A páromnak én vagyok az első, nekem van már nagyobb tapasztalatom. Sok mindent szeretnék, viszont vele lassan kell haladni mivel minden új neki, szeretném ha nem érné csalódás hogy nem megy neki.


Egyébként is nagyon nagy a libidóm, neki annyira nem. De ezért én igyekszem hozzá igazodni. :)

2023. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Akkor én bevállalom a dolgot, amíg nagyon fiatal és tapasztalatlan voltam, én is csináltam ezt. Volt bennem egy jó nagy adag megfelelési kényszer, féltem hogy a pasi mit fog gondolni, hogy frigid vagyok, szégyelltem kinyitni a számat, hogy máshogy szeretném a dolgokat. Igaz, nem is volt nagyon szerencsém azzal akivel akkoriban voltam, nagyon nem is törte magát, hogy kielégítsen. De a felelősséget nem hárítom magamról, az én hülyeségem volt, amivel magamnak ártottam a legtöbbet.

De azóta kicsit idősebb lettem, jobban kiismertem magamat is szexuálisan, tudom mire vágyom és már nem félek a partneremmel nyitott lenni és kommunikálni.

2023. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
Kérlek leírnátok, mi rosszat írtam a 7-es válaszomban?
2023. jún. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon sokan, főleg a fiatalok. Az értelme pedig az, hogy a férfiaknál ego kérdés a női orgazmus. Nem olyan régen kérdezte itt valaki, hogy mit tegyen, ha a barátnőjének nincs orgazmusa. Azt a választ kapta szinte mindenkitől, hogy dobja ki a lányt. Szóval a férfiak ragaszkodnak a saját módszerükhöz, amitől a nőnek orgazmusa kell legyen, különben vele van a baj. A nők meg egyébként szeretik a partnert, ezért inkább színészkednek. A kommunikáció nem megoldás, mert a férfiak valójában nem problémát akarnak megoldani a párkapcsolati vitákban, hanem meg akarják nyerni.
2023. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!