Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összességében a nők körében...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összességében a nők körében hány százalék lehet, aki valóban elfogadja a lábfétist?

Figyelt kérdés
Persze a kölcsönösség jegyében?

2023. ápr. 30. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Már nem egy olyan nővel beszéltem itt akik kérték hogy kényeztessem a lábukat. Szóval több is van mint alapból gondoltam. Kölcsönösségre nem hiszem. Azért egy férfi láb kevésbé vonzó, kevésbé ápolt. Vagy csak szerintem mert én férfi vagyok. Mondjuk nekem kifejezetten szép, mert rengeteget kerékpározok, de sosem gondoltam rá hogy egy nő megkívánná. Eszembe nem jutna kérni, hogy pl a lábujjaimat szopogassa. Viszont én már kérésként többször is megkaptam… 30/F
2023. ápr. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1# Köszönöm a válaszodat: ez jó hír, hogy vannak, akik még kérik a lábkényeztetést.

A kölcsönösséget úgy értem, hogy a férfinak a lábfétis a kedvence, amit a nő elfogad, viszonzásként meg a nőnek valami más a kedvence, és ezt a férfi elfogadja-teljesíti.

2023. ápr. 30. 11:11
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Jah, így ahogy írtad még jobb is a helyzet. Én a napokban 5 nővel ismerkedtem itt gyakorin. Abból kettő !kérte! hogy kényeztessem a lábait. #1
2023. ápr. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kölcsönösen???? Normális vagy? 🤣🤣🤣🤣🤣
2023. ápr. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ma rám írt egy pali H küldjek képet a lábamról és utánna elkezdi arra veri ki de sztem csak hazudott mert olyan a lábam mint egy nyomorék 🤷‍♀️
2023. ápr. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!