Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy több csajjal is priviztünk már itt GYK-n, de mindegyik ghostingol egyszer csak?

Figyelt kérdés
Volt aki csak este nem köszönt el, de azért tőle is elvártam volna 50 levélváltás után, természetesen utána való napokban sem jött tőle semmi. Volt aki 2 nap után, volt aki 2 hét után, de olyan is, aki fél év után egyszer csak eltűnt hirtelen. Az utolsót leszámítva már nem is lepődöm meg ezeken, többé én sem keresem őket. Másnál is ilyen sok a ghostingolás? Főleg nők csinálják ezt, nem?

jún. 25. 22:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert a magát nőnek kiadók többsége egy meleg/bi férfi
jún. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
30%
Mert képet küldtél nekik, és nem nézel ki teljesen tökéletesen.
jún. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

A legtőbben a fantáziájukat élik ki itt am.


Nők, férfiak egyaránt.


Nekem jobb azért a véleményem, 10-ből 8 nővel eljutottunk a szexig max 1 hónapon belül!

jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbb velem is ez volt, "NANDANA" nevezetű nő eltűnt, pedig kb 10 napig leveleztünk és terveztük a találkozást. Én is csalódott voltam, de úgy vagyok már vele hogy lexarom!
jún. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokuk nem merik kimondani, hogy nekik ez nem tetszik, más személyt akarnak. De azért függ attól is, hogy aki ráír egy nőre, annak milyen a stílusa a nővel szemben. Mert ha pl.: túl rámenős/erőszakos, akkor valóban jobb, ha hanyagolják a pasit.
jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
61%
Mit vagy kiakadva,hogy egy számodra ismereretlen ember lelép szónélkül akivel még soha nem is találkoztál?az emberek hosszútávú párkapcsolat után is simán ghostingolják egymást....ne legyél ennyire mimóza.
aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!