Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy több csajjal is priviztünk már itt GYK-n, de mindegyik ghostingol egyszer csak?

Figyelt kérdés
Volt aki csak este nem köszönt el, de azért tőle is elvártam volna 50 levélváltás után, természetesen utána való napokban sem jött tőle semmi. Volt aki 2 nap után, volt aki 2 hét után, de olyan is, aki fél év után egyszer csak eltűnt hirtelen. Az utolsót leszámítva már nem is lepődöm meg ezeken, többé én sem keresem őket. Másnál is ilyen sok a ghostingolás? Főleg nők csinálják ezt, nem?

jún. 25. 22:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
meg főleg magukat nőknek kiadó pasik
jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jah, és az fontos, hogy nem gondolnám, hogy a kinézetem miatt. Egyedül a fél éves csajszi látott rólam képeket. Ő sem azután ghostingolt...
jún. 25. 22:29
 3/15 A kérdező kommentje:
#1-es: maradjunk annyiban, hogy vannak jelek a beszélgetőpartnered nemére vonatkozóan akkor is, ha nem kapsz képet. Szerintem 15-20 levélváltásból már simán le lehet szűrni a legtöbbször, ha nem igen-nem-el válaszolgattok egymásnak... :)
jún. 25. 22:32
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Azért, mert legtöbben csak anoním fantázia-kalandnak szánják az online ismerkedést, ami nem tart sokáig. Egy idő után unalmassá válik ugyanaz az ember, vagy kibékül a pasijával, vagy új offline pasit szerez. Miért pazarolna több időt egy virtuális pasira?
jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Amúgy azt vágjátok, hogy az egy csajnak baromi szarul esik, ha meggyanúsítod, hogy csak egy szórakozó kissrác? :D Akikkel hosszú távon beszéltem kb. 80%-ban erre panaszkodott... :D Nyilván, vannak ilyen szórakozó kissrácok, de azért ne feltételezzétek már ezt mindenkiről! :)
jún. 25. 22:35
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Te szoktál ráírni a csajokra privátban, vagy ők írnak neked? Mert engem eddig csak ketten találtak meg maguktól, de azok is inkább tanácstalan tinik (17-18) voltak és nem ismerkedni akartak, úgyhogy beszélgetés se lett belőle. Meg amúgy se érdekelnek a fiatal csajok, azokkal kínlódjon más.
jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem kissrácok, hanem melegek. Sajnos rengeteg van belőlük itt, mintha nem lenne saját kategóriájuk.


Az emberek általában azért tűnnek el, mert elfogy a téma. Ami érdekes volt kibeszélték, aztán meg csak a kínlódás van, hogy fenntartsák a beszélgetést, mert a másik igényli.

Vagy a másik lehetőség, hogy a másik oldal túl sokat kezd el belelátni. Ami nincs kimondva, de érződik. De ha nincs kimondva beszélni sem lehet róla. Olyankor jobb egy kisebb rossz szájíz árán pontot tenni rá, mint húzni, meg fals reményeket növekedni engedni.

jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, ne érezd profinak. Olyan szélhámosok járnak ide, hogy te se gondolnád. Nincsenek egyértelmű jelek!
jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14%
Én rendszeresen nőnek adom ki magam, aztán a haverokkal szoktunk fogadni hogy meddig bírom :D 3 hét a rekordom
jún. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként tényleg miről lehet heteken át beszélgetni, mikor semmi közös pont sincs az életünkben? Még ha találkoznánk és lennének közös élményeink, de így online ismeretlenül, nem csodálom, hogy mindenki eltűnik.
jún. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!