Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, nem szoktátok ilyesmiv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nem szoktátok ilyesmivel zrikálni a párotokat, hogy büdös a puncija?

Figyelt kérdés

Persze valójában dehogy az, csak bizonyos helyzetekben nem szoktátok őt ezzel húzni? Mi a múltkor vonaton utaztunk hazafelé, egyszer bejött a ganészag, én meg szóltam a páromnak, hogy "fogd már vissza a puncidat" Máskor kajálni voltunk, valaki halat evett, annak is volt egy "aromája" párom meg is jegyezte milyen büdös van. Ja az, mondom, nézd csak meg ott lent, nem onnét jön-e? Ilyenkor mindig azt mondja "de hülye vagy" aztán csak nevetünk az egészen. Jó, nyilván nem mindenkinél férne ez bele, de nálunk ez csak úgy magától jön és természetesen ő is vissza szokta adni nekem. De ti nem heccelitek egymást ilyen apró hülyeségekkel?

Amúgy akárhányszor megvizsgálom azt a puncit, mindig jó friss, kellemes...


jún. 25. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom nem viccelődik ilyennel, de nekem nem is tetszene ez a poén.
jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé gyerekes viselkedés de ha nektek ez jó akkor nyomassátok.
jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem jutna ganészaghoz hasonlítani az asszony puncijának az illatát. Nem ismerem a nődet de ha nem is mondja ez elég önbizalom rombolásnak elmegy. Ha húzni akarom az asszonyt valamivel esetleg megkérdezem hogy szeretsz a kis kurvám lenni?
jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon bugyuta,primitív "humor".
jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ovis szinten vagy még sajnos. Akit szeretünk és tisztelünk, annak nem mondunk ilyet, még poénból sem. Már csak azért, mert nem igazán poénos. Legalábbis jobb körökben.
jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok hogy kinek milyen a humora és mit szeret, bár én sose poénkodnék hasonlóval, és azt se fogadnám túl jól ha nekem mondanának hasonló vicceket. Van ebből tapasztalatom, nálam a súlyommal poénkodott mindig mindenki, pedig tudták hogy eléggé fájó pont volt. Ez meg olyan hogy persze elneveti magát az ember és megpróbálja könnyűre fogni, de biztos olyan emlék lesz ettől független ami hajnali 2-kor is ébrentartja. Mondták persze mindig hogy nincs mögötte rossz szándék, bírnak meg szeretnek ugyanúgy, csak viccelődés. Érzésre meg pont olyan volt mintha pofonbasztak volna aztán lerendezik egy "de azé' szeretlek"-el. Akarva-akaratlanul is tönkretették az önbizalmamat meg az önbecsülésemet amit még most is, évek távlatából próbálok helyrerakni. Értelemszerüen senki nem fogott fel semmit az egészből, mert én is inkább elpoénkodtam a dolgot, a konfliktus helyett.

Elég sok mindenről szeretek viccelődni és nagyon szeretem a fekete humort is például, de a másik személy fizikai megjelenésével vagy ahhoz hasonló dologgal való poénkodás mindig is tabu volt és lesz is nálam, éppen ezek miatt.

jún. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Ovis és gyerekes"


Persze hogy az, én sem gondolom másként. Majd kinőjük. Vagy nem. Utolsó hozzászóló pont eltalálta, engem éppen a súlyommal zrikál a párom, de van is miért, igaza van. S amíg nálatok ez tabu, nálunk belefér. De mi is csak egymást pangáljuk ilyen hülyeségekkel, másokra eszünkbe sem jutna ilyen irányú megjegyzéseket tenni sem ismeretlenül, sem baráti vagy rokoni körben. És most komoly voltam. De mi meg elvagyunk így együtt

jún. 26. 00:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez furcsa, az én volt párom engem az egekig emelt anno, ti meg szívóztok egymással hogy büdös a nemi szerve meg a testsúllyal. Nem annyira jön át a tisztelet/szerelem 🥲
jún. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem mondja ki, még nem esik neki jól. Ha lenne megfelelően érett jellemed, vagy legalább egészséges humorod, akkor ezt nem kellene most leírnom. Azért nevet rajta, mert nincs kedve problémát csinálni belőle, mert egyébként kiosztana, elhajtana, vagy besértődne.


Írtad, igaza van, hogy dagadt vagy, neked viszont nincs, mert ő nem büdös, ez így akkor tényleg egyenértékű? Az igazság a hazugsággal?


Írod itt nagy mellénnyel, hogy nektek ez így teljesen oké, de próbáljuk már ki, hogy nem cseszteted ezzel pár hétig, és hiányolja-e utána! Kötnék fogadást, hogy nem fogja.


Ő nagyobb tekintettel van rád, hogy rád hagyja a debil vicceidet, és miattad inkább azt mondja, nem zavarja.

jún. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!