Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az első hármasnál milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első hármasnál milyen érzés volt látni a párotokat mással?

Figyelt kérdés
Milyen érzéseket váltott ki belőletek? Mikor valami olyan dolog történt ami eddig fantázia volt csak.

jún. 25. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Fiu vagy lany kerdezi?
jún. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Még szerelmesebbek lettünk egymásba.:)
jún. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Kicsit fura volt egy másik nővel látni de láttam rajta hogy élvezi és el tudja magát engedni ezért eleinte csak gyönyörködtem a látványban.
jún. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Az attól függ... valóban vágysz-e rá, s elég érett-e valaki fejben ahhoz, hogy tudja, az által, hogy a párjának is megadja amire vágyik, amit szeretne az nem elválasztja, hanem sokkal jobban össze fogja kötni.

Aki ebben még bizonytalan, még nem bízik eléggé magában annak jobb, ha fokozatosan halad, nem egyből a mélyvízbe vetve magát.

jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mindenképp szeretném csak kiváncsi vagyok a tapasztalatokra olyanoktól akik már átélték:)

(Egyébként férj a kérdező)

34F33N

júl. 1. 00:58
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5 akkor hajrá, beszéljétek meg a pároddal s vágjatok bele! :)

Tipp: ha még kicsit bizonytalanok vagytok, akkor fokozatosan haladjatok. Nézzetek le egy swingerbe, először csak nézelődjetek, beszélgessetek másokkal ki hogy élte meg, nézzetek meg másokat "gyakorlatban", s csak soft (kis orál) kezdjetek, majd a következő alkalommal mindig egy kicsit előrébb lépve.

júl. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!