Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex előtt mennyire szoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex előtt mennyire szoktátok egymást vetkőztetni?

Figyelt kérdés
Nálunk igen, én viszonylag gyorsan leszedem a páromról a haspólót meg a feszülős gatyát, ő lassabban veszi le rólam a pólót meg a rövidgatyát. Mi szeretjük így egymást kicsomagolni.
jún. 24. 20:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%
Lassan, fokozatosan. És közben sok-sok puszival és csókkal. Aztán irány a zuhany, közösen! És utána jön a francia ágy! f.
jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Alig várjuk, h egymásnak essünk. Sőt, bugyi nélkül alszom az ő pólójában, és este csak oda kell dugni a fenekem, már simogathat is és érezheti, h mennyire beindultam. Ez izgatóbb mint 3 réteg ruha :D
jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ritkán van ilyenre szükség, mivel szinte mindig zuhanyzás után szexelünk, akkor meg fel sem öltözünk, max 1 gatya meg egy bugyi van, az meg fél pillanat
jún. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Régebben még beleéltük mi is magunkat ebbe, mostmár sok év után zuhanyzás után szétfolyunk az ágyon, bugyiban és bő pólóban általában. És ha úgy jön ki, hogy kedvünk adódik, és a barátnőm is benne van, akkor én megyek beállítom a fényeket úgy, ahogy ő szereti, addig ő leszedi magáról a bugyit és pólót, én mielőtt visszabújok hozzá az ágyba, letolom a boxert és kész. Miután már többezerszer láttuk egymást meztelenül (napi szinten többször), már nem indít be egyikünket sem az, hogy egymást kicsomagoljuk.
jún. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!