Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex előtt mennyire szoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex előtt mennyire szoktátok egymást vetkőztetni?

Figyelt kérdés
Nálunk igen, én viszonylag gyorsan leszedem a páromról a haspólót meg a feszülős gatyát, ő lassabban veszi le rólam a pólót meg a rövidgatyát. Mi szeretjük így egymást kicsomagolni.
jún. 24. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Igen. És?
jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mit és? Nincs és, ez a kérdés, hogy csak meztelenül találtok egymásra, vagy szerettek előtte vetkőztetni is? Mi ebben az érthetetlen? Nem biztos hogy mindenki szereti az előjátékot, van aki egyből a lényegre tér
jún. 24. 20:38
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Na és ha valaki vetkőztet akkor mit kezdel vele?
jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Nálunk csak este van bármi is. Párom meztelenül alszik, én egy alsóban vagy ritkán szintén meztelenül.


29N

jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Engem csak a barátnőm vetkőztet


Vele meg nagyjából szoktam tudni kezdeni valamit :))

jún. 24. 21:12
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Mi is így szoktuk, nálunk is ez természetes. Mielőtt a pasim leveszi rólam a bicgatyómat, meg szokta simizni meg fogdosni ott lent és ez benedvesít... De én is elkezdem kényeztetni őt alul... Mi így hangolódunk az akcióra
jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

Elég lassan van hogy 5perc mire leveszem rólla a felsőt és a melltartót. Utána ő vetköztet engem...az is eléglassú folyamat.

Szeretjük az indirekt izgatást,vagyis bugyin boxere keresztüli simogatás,puszilgatás.

jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Mikor hogy, van amikor pillanatok repül minden, máskor lassabban - ahogy éppen jólesik.

Ha nektek úgy ahogy leírtátok, akkor egészségetekre! Nincs erre semmiféle kötelező szabály.

jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Van hogy lassan van hogy gyorsan
jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mikor hogy. Van, hogy csak a bugyit rángatom le róla és megdugom úgy ahogy van de olyan is, hogy szépen kibontom mint az ajándékot..

Engem is mikor, hogy. Néha rászólok, hogy vegye ki, néha én vetkőzöm..

jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!