Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha egy srác mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy srác mindig ráér ha szexelni akar de beszélgetni meg sosem?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolatban vagyunk néha keressük egymást és szexelünk, de nekem jól esne néha egy kicsit kibeszélni a napjaimat, gondjaimat stb de ő erre abszolút nem vevő. Ha próbálok vele beszélgetni mindig elvicceli vagy leráz. Most akkor ennyire nem érdeklem?
jún. 24. 19:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
"szerintem"... ez itt a key. Őt ez nem érdekli, te arra nem kellesz. Ne már. Nőlj fel, és fogadd el, hogy nem mindenki úgy gondolkodik, mint te, a kis pajtásod nem akarja teljesíteni az elvárásaidat. Mondom keress mást, aki azt akarja, amit te, ne rajta akard bevasalni...
jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted... Szerinte nem. Te inkább kapcsolatosdit akarnál vele. Normálisat. Az a baj a nők belemennek szexkapcsolatba mert azt hiszik majd a férfi ezáltal komolyan is veszi őket idővel. Ez a világ egyik legnagyobb tévedése..


1 voltam

jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Még miattam megváltozhat.
jún. 24. 21:18
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
:D Nem fog megváltozni miattad.
jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
nehéz elfogadni, hogy te valakinek nem kellesz, mi? marmint szexen kivul barmi masra😀 ilyenkor bezzeg a murva anyjat a ferfiaknak, de ha a nonek nemkell egy ferfi, fogadja el es lepjen tovabb😀
jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nem fog megváltozni, súlyos tévedés. Egy ember sem képes megváltozni más miatt csakis önmaga miatt teszi ha igen. Az érzéseket pedig nem lehet kierőszakolni. Sajnálom, nőként 18 évesen még én is azt gondoltam amit te de hidd el ez nem így megy. Nézd meg a nem kellesz eléggé című filmet.


1 és 12es voltam

jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Meg is érdemled!
jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban nincs normális / nem nem normális, csak amit a felek megbeszélnek ÉS mindkét fél akar.

A pasi csak nettó szex és semmi több, te kicsit "többet" szeretnél benne. Elcsúsznak egymás mellett az igényeitek. Szexkapcsolatból van ilyen is, meg olyan is amit te akarsz. Ha a pasi nem vevő erre, akkor keress másikat akivel egy húron rezdültök ennyi.

jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-es milyen jókat mond. Mint egy tapasztalt, értelmes nő. 38/F
jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#10 ez így van.

de ez nem fog ezzel a fickóval megtörténni, engedd el, vagy viseld ezt. a te döntésed.

jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!