Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, felejtettetek már el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, felejtettetek már el csajt?

Figyelt kérdés

Tinderen írtam egy lánynak. És úgy reagált, hogy “na mégis kellek?” Nem értettem, ezért visszakérdeztem, és elvileg két éve randiztunk, lefeküdtem vele majd dobtam. De a helyzetben az a kínos, hogy nekem egy kép kocka sincs meg, de a haverom emlékszik a csajra, és azt mondta igazat mond. Tehát elvileg 3 randit és egy egész éjszakát elfelejtettem… mondjuk két éve volt egy elég rossz időszakom, de azért ekkora barom nem vagyok, ez nem tudom hogy történt. Pedig még az esetem is a csaj, szóval kifejezetten furcsa…

Szerintetek ezt két év után rendbe lehet hozni? Nagyon bánom hogy így bántam valakivel… akkoriban sokat ittam is őszintén.😅 23F



jún. 24. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam fixen nem lenne esélyed egy ilyen után. De én másfajta nő vagyok, van önbecsülésem. 😄
jún. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Két éve a harmadik randin megvolt.

Most is visszaírt.

Lehet kicsit többet kell érte teperni, az egója miatt, de simán meglehet újra.


Azért feleségül ne vedd, nem hangzana jól, mikor az unokák kérdezik, hogy hogy ismerkedtetek meg.

jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
Huhúúúú! A legtöbbnek már a nevére sem emlékszem 50 év távlatából.
jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak neveket szoktam elfelejteni. De azt nagyon. Mondjuk tudnék mesélni felejtős eseteket.
jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte mindenkire emlékszem, akibe vagy szerelmes voltam vagy csók vagy szex történt. Nem sok ilyen ember volt eddig az életemben talán azért is emlékszem ilyen jól. Van egy lány akivel jártam 17 évvel ezelőtt, kemény 1 teljes hétig, na az ő nevét felejtettem el, viszont az arcára emlékeztem és ő is az enyémre, mert néhány éve amikor találkoztunk egyből felismertük egymást.

36/F

jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek után még visszaírt, akkor tényleg kicsit többet kell teperni nála, de van esély.
jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2 év alatt esélytelen elfelejteni egy egész randizást, szexet mindent.. Nem akarom elhinni. Ha 5 percet beszéltetek volna akkor oké, de így.. Nem értem.
jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ezt már csak a profik hozzák vissza a sírból, egy jó nagy tüske van a csajban aminek a kipiszkálásához kell majd némi pszichológiai érzék.

Amúgy ja, fordult már elő velem is (igaz csak alkalmi volt és nem is voltam túl józan).

jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Úgy hogy lefeküdtél vele stb. úgy kellett volna emlékezned rá ha csak nem voltál segg részeg de szerintem nem voltál. Két év alatt így nehéz elfelejteni. 15-20 év alatt még azt mondom oké de akkor sem törlődik teljesen a memóriából, minimum pár képkockának kell lennie.

Szóval vagy segg részeg voltál akkor, vagy akkoriban rengeteg nővel voltál és feküdtél le vagy volt valami ami miatt emlékezet kiesésed volt.

De ez a szituáció menthetetlen szóval helyedben inkább el sem kezdeném, idő pazarlás lenne. Inkább keress másik csajt.

jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja. Simán van így. Én is jártam már így.
ma 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!