Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vad smárolás közbe új barátnőv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vad smárolás közbe új barátnővel aki tényleg bombacsaj elcsepentem kicsit.Ez nagyon gáz.? 23 éves vagyok.

Figyelt kérdés

jún. 24. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. De azért gyakorold, h minél tovább tartson, mert azért egy lánynak nehezebb eljutnia az orgazmusig, mint egy pasinak, nem 2 perc.

És ha el is mentél, utána még nyugodtan használhatod a nyelved, vagy az ujjaidat, h kielégítsd a partneredet is. :)

jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de utána tudj még dugni is :)
jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem az. Normál esetben a férfiak eltudnak élvezni a csokolozástól, ezt a barátnődnek is tudnia kell.
jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Gáz.
jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok az előnedvem, egy jó csók közben simán már folyik. De ettől még nem élvezem el. :)
jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem gaz, nekem meg izgato is lenne a tudat, hogy ennyitol elelvezett a pali.

20l

jún. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan bombázó barátnőm egyszer, hogy az első smárolás közben telespriccelném az alsógatyámat! Pedig akkor már 27 voltam. 😁
jún. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gáz vagy.
jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!