Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek kicsit a szextől, ez baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek kicsit a szextől, ez baj?

Figyelt kérdés

A baràtomnak már rengeteg barátnője volt előttem

Szóval ő tapasztalt


Nekem is voltak barátaim, de nálunk nem történt meg egyszer sem

Én még szűz vagyok

18 éves

És kicsit tartok az elsőtől


jún. 24. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Akkor nem kell még szexelni.
jún. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Attól félsz hogy nagyon ŕászoksz vagy netalán túl heves leszel mert az csak jó nem kell félni ettől !
jún. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
No para! Meglátod, utána mindig csak azt fogod akarni! :))
jún. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez természetes hogy van benned félelem. Ez egy új területe az életednek, ami ismeretlen még neked. Nem szégyen tapasztalatlannak lenni! Egyikünk se úgy született, hogy már a kisujjában van a szexualitás. Arra figyelj, hogy ne stresszelj! Ne akarj mindenképp megfelelni! Ha egy normális srácot sikerült kifognod, majd vezetni fog, mert tudja hogy nincs tapasztalatod! De ezt beszéljétek le, ez legyen az első! Az első néhány alkalom, furcsa lesz! De ha figyelmes a srác, akkor megfogsz tudni nyílni, és kibontakozni, s onnantól kezdve már úgy fogod kívánni hogy már az aktus végén már újra, és újra csinálnád!
jún. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, ezt már annyian megcsináltuk...és aztán elmúlt, belejöttünk.
jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha rengedegszer szexelt bűnös módon házasságon kívül, akkor nem tapasztalt, hanem igénytelen az előélete. Ne add oda magad neki. Majd ha bizonyít ás elvesz Téged.
jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért? Előző házasságon belül bizonyítson előbb?
jún. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a hülye aki attól nem fél
jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Normális, és igen, fájhat is - nekem fájt, de az exem egy kretén volt -, viszont utána jó lesz.


Vagy nem :D, attól függ, a párod tud-e bánni a frkával vagy csak megkefél.

jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És ez most kit érdekel?
jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!