Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsit félek az első szextől....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit félek az első szextől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

De csak attól, hogy megnéz engem a barátnőm meztelenül és nem tetszek neki, kinevet és elküld. Így láttam magam elött, hogy ez fog történni.


Pedig nem vagyok szerintem kövér (70 kiló vagyok) és senki nem mondta még, hogy csúnya vagyok.



2021. aug. 16. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem látott még strandon? Ha nem idiota, nem fog nevetni.
2021. aug. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
😆 valószínűleg azért ruhán keresztül is fel tudta mérni a testfelépítésed így nem hiszem hogy nagyon meglepődhetne
2021. aug. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De én se tudom miért küldene el, ha már szobára mentünk, ezt biztos csak én találtam ki.
2021. aug. 16. 23:30
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Olyan partnert válassz akiben megbízol és ne siettesd az első alkalmat
2021. aug. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%

"Kicsit félek az első szextől. Mit tegyek?"


Verd ki a f*s.zod, aztán rájössz, hogy kb az is olyan, mintha nővel lennél, annyi különbséggel, hogy nem kell kínlódnod a nő hülyeségeivel... :-)

2021. aug. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
5. Na itt van a hoki bajnok is.
2021. aug. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha félsz akkor fel se fog állni , úgyhogy nem lesz első szex.
2021. aug. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
6. Na ittvan az "élő fába is belekötök"-fotelhuszár is, aki sohasem a kérdésre koncentrál.
2021. aug. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nehezen hiszem, hogy kinevetne, mert felteszem, bújtatok már össze és miegymás... Akkor pedig mindeképpen minimum sejti, mire számíthat. Plusz gondolom, te sem zsákban járkálsz :)

Párom anno azzal nyugtatott, hogy higgyem el, stírölt ő eleget, mielőtt megismerkedtünk, plusz a látasával és a tapintásával is minden rendben van... :P Amúgy a pettinget pl pont arra "találták ki", hogy ismerjétek meg egymás testét is...

2021. aug. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%
Mit tegyél? Nyugodj meg. Ha szeret, és van egy kis EQja, akkor leszarja, hogy nézel ki. Sőt, a lányok ezen szerintem többet aggódnak.
2021. aug. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!