Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, nektek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, nektek milyen lenne a TÖKÉLETES szex, az olyan aktus, ami miatt akár egy idegen pasival is lefeküdnétek?

Figyelt kérdés

jún. 22. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Sokat gondolkoztal rajta?
jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tényleg érdekel, hogy mire figyeljek egy nőnél.
jún. 22. 19:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Már ott hibás az állítás, hogy idegen.

Nem ismerem, nem tudom milyen, így nem tudna mit nyújtani.


Sajnálom.

jún. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyéjszakásra gondoltam.

De az is érdekel, hogy párkapcsolatban milyennek képzelik el.

jún. 22. 19:18
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

4. Ha szingli lennék sem bonyolódnék ilyen kapcsolatba. Amiatt, minek tudnám hogy a másik partnernek nem érdeke kielegiteni.


Kapcsolatban:

Jó előjáték, simogatás, szeretet. Aztán lassú behatolás, ölelkezée, csókolózás. Aztán mehet a durvulás

jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Hogy kapj egy normális választ is:


Először is szükségem lenne egy nagyon hosszú előjátékra, amikor a pasi csak rám figyel. Mivel még sosem sikerült mással eljutnom az orgazmusig, így fogalmam sincs, mennyi idő lenne, de valószínűleg sok.


Ez olyanokból állna, hogy masszírozzon át, szopogassa a mellbimbóim sokat, erősen. Illetve közben ujjazzon, dörzsöljön alul. Azt is szeretném, ha a csiklómat szopogatná, de nekem ez egy nagy stresszforrás is lenne, mert 'salátapuncim' van, aminek utálom a kinézetét.


Ami még engem izgat, ha a pasi rámül, rámfekszik teljes súlyával. Illetve ha kézzel elfenekel rendesen, pirosra.


Az előbb felsoroltakat ismételje addig, amíg el nem érem az orgazmust. Miután pedig sikerült elélveznem, még jó alaposan dugjon meg kutyapózban.


De ez csak nálam van így, minden nőnek más jön be.


23/N

jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmi szexnél azt szoktam fantáziálni, hogy a partnerem a férjem, ez izgat és ellazít. Egyébként meg szeretem a szerelmes előjátékot, a nagyon szenvedélyes csókokat, bújást, szeretettteljes ölelést. Utána jöhet bármi...
jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Ez szerintem balázska kérdés. Harmadik kérdés kb a mai nap, ami nincs megmagyarázva.
jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy mire eldöntöd az adott pasival ágyba akarsz bújni akkor már megvan a megfelelő szimpátia, vonzódás, vágy, bizalom. A szex meg lesz amilyen lesz, kivel jobb, kivel rosszabb. Mire elkezdődne addigra viszont már eldőlt, hogy dugni akarsz vele. Szóval nem ezen fog múlni, hogy elkezdődik-e a dugás vagy sem.
jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!