Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehet nagyon erős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet nagyon erős zoknifétise valakinek?

Figyelt kérdés
Konkrétan ha egy lány bokazokniban van előttem nem tudok semmi másra figyelni...

jún. 22. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom, de még nem is hallottam ilyenről.
jún. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is ugyanez van
jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok a harisnyazoknival engem az totál beindít.

Főleg ha aktus közben vagy végén a csaj a farkamra húzza és abba veri ki

jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jellemző, hogy a melegségtől kezdve a legfurább fétisig mindennek állandóan a miértjét kérdezgetik... miközben a sima, normál szexuális vágy miértjét-hogyanját sem fejtették még meg! Mármint hogy mért kerül a 13 éves Józsika őrületbe a Juliska cicijét látván? Pedig kéne rajta elmélkedni, mert a válasz hasonló lesz. Ugyanis mindegyik ugyanaz a szexuális vágy, csak kinél-kinél mástól ébred.
jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
64%
Én azt szeretem amikor beleverik a farkamat a zoknijukba berakják a fagyóba majd kiveszik és azzal pofoznak.
jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
64%
Elnézést az 5 kommentelőtől! Hülye öcsém szórakozott, nem gondolta komolyan!
jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!