Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha a barátnőm csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátnőm csak gumival akar szexelni? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
jún. 21. 02:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

#11 egyébként (csak mint infó mondom) a barátnőmnek 20 évesen, nyilván nem szült, spirált raktak fel az endometriózis valamilyen alfajtája miatt, mert a tablettával szenvedett kb. Nem volt semmi libidója, sőt folyamatos hangulat ingadozásai voltak.

Én is úgy tudom, hogy inkább szülés után rakják fel, de van kivétel is.:)

Én például nem is szedhetek fogamzásgátlót (orvosokkal konzultáltam, nem én találtam ki).

Szóval egyébként még mindig a gumi a legjobb megoldás, ha valaki emiatt nyavalyog, az tegye másnak.:D

jún. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
93%

Engem teljesen leszedált a gyógyszer. Nem csak libidó de se életcél se vágyak, se öröm se bánat csak éltem a nagyvilágba mint egy gép tettem amit mondtak


Persze ez csak akkor derült ki amikor abbahagytam, mert abban a 10 évben amíg mérgeztem vele magam minden normálisnak tűnt. Aztán kiderült hogy mégse. Mégis vágyok a szexre és élvezni akarom az életet és dolgokat csinálni, újakat kipróbálni és boldog lenni


Én már semmi mással nem vagyok hajlandó védekezni csak gumival

jún. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem én kirúgnàm az ilyen nőt.
jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Téged kéne kirúgni az űrbe
jún. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
#23 A felelősséget is felvállalnád? Ha mégis beüt a nem kívánt dolog, akkor lelépnél, azzal, hogy a csajom nem védekezett! Gyáva nyulambulam!
jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
#23 szerintem a pasika repülne hamarabb, aki nem képes egy mellékhatásoktól mentes fogamzásgátló módszert alkalmazni, mert “aZ nEM olYaN jÓ érZéS” és hisztikézik a gumi miatt.
jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!