Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok!Ha orgazmusotok van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!Ha orgazmusotok van akkor,kívánjátok azt,hogy a hímvessző bennetek legyen,vagy inkább arra a kis időre húzza ki?

Figyelt kérdés
jún. 20. 17:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
Barátnőm nem szereti ha kihúzom. Megállok olyankor, de benne maradok, egyrészt nekem is baromi jó ahogy érzem, hogy lüktet, másrészt neki is jobb, ha feszítem picit belülről, hüvelyi orgazmusa van.
jún. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
23%
07:Szerintem,akkor is éreznéd hogy lüktet ha bent hagynád de nem állnál meg nem hiszem hogy ezen múlik vagy mit.
jún. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
07:13
jún. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Miért lettem le pontozzva.?
jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
84%
Maradjon természetesen bent akkor, de ne mozogjon addig amíg el nem megyek teljesen.
jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!