Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, vannak tipikus dolgok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, vannak tipikus dolgok, amiket ha egy lány/ nő csinál, az szerintetek kifejezetten szexi?

Figyelt kérdés
Például ha felhúzott lábakkal ül, táncol, ha aranyos a nevetése, valamire nagyon koncentrál, stb. Vannak ilyen szexi viselkedésbeli dolgok?

jún. 20. 12:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%
Amikor tapadós rövidnadrágban megy előtted és pont arrafelé megy amerre te is
jún. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ezeknek a nagy része annyira aranyos.:) Köszönöm szépen a válaszokat.:)
jún. 20. 17:02
 13/17 anonim ***** válasza:
62%
Ki-bebújtatja a lábát a cipőből.
jún. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
44%
A szeretőm,amikor találkozunk,és úgy vár,hogy a popsijában az anal plug.
jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%
Csak tudnám, hogy miért lett annyira lepontozva egyedül az én válaszom (nem mintha érdekelne hogy hány százalékon vagyok), mikor semmi olyat nem írtam, amitől valaki rosszul kellene érezze magát. Úgy látszik 2024 -ben már kiábrándító egy fórumon, ha valaki hosszabb, összetettebb mondatot mer leírni egy adott témához, mert ezenkívül nem tudom, hogy mi volt benne a sértő vagy negatív.
jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mosoly, nevetés, kacér nézés kimondottan szexi.
jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szinte majdnem minden az, amit egy nő csinál.

Nekem még az is szexi, ha hátulról nyalom, és közben nagyokat fingik.

jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!