Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki kifejezetten szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki kifejezetten szereti a spermát?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy vannak e lányok, akik kifejezetten szeretik a spermát. Ha igen, akkor mit szerettek benne? :)

jún. 18. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Fincsiii
jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
A spermabankok imádják.
jún. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
En
jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném ha a párom a puncimba élvezhetne, ez minden álmom. Szóval igen, szeretem! Lenyelni is. ☺️
jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt már “pár” partnerem ezidáig, de mindegyik rossz ízű volt. Sós, keserű és mintha dohos lenne. Volt olyan, amelyiket nem bírtam lenyelni, egyszerűen öklendeztem tőle… A mostani páromnak viszont tényleg finom, édes. Bármit eszik, bármit csinál, rendesen édes neki. Úgyhogy igen, szeretem, de csak az övét.

27N

jún. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szoktam szájba is élvezni, vegyes a csajok véleménye. Szopattam olyan fiut aki kimondottan azonnal nyelte.. változó
jún. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös, talán mert szerelmes vagy. Az édesíti meg
jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7: voltam már szerelmes, és azt sem tudtam lenyelni. Sokszor nem is engedtem, hogy a számba élvezzen mert öklendeztem tőle.

#5 voltam

jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az ízét és az állagát..N
jún. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 XDóraXX válasza:
100%
Igen én imádom, szeretem az ízét,állagát, ahogy spriccel rám, érzem amilyen ragadós, amilyen sikamlós lesz az arcom tőle,imádom ha többen is a számba élveznek és lenyelhetem 😊
tegnapelőtt 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!